REKLAMA
ZS2
REKLAMA

GMINA ZARSZYN: Teatr, patriotyczne śpiewanie, występy

gmina Zarszyn
11-11-2018 / 11-11-2018
Nowosielce ( Nowosielce )
wstęp wolny

GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE. W gminie Zarszyn uroczystości z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości zaplanowano w kilku sołectwach.  

 

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI Ochotnicza Straż Pożarna w Nowosielcach zaprasza serdecznie na uroczyste Obchody Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się w dniu 11 listopada o godzinie 16:15 w Domu Kultury w miejscowości Nowosielce. Więcej szczegółów na plakacie.

Akademia z okazji Święta Niepodległości Zapraszamy serdecznie na Akademię z Okazji Święta Niepodległości, która odbędzie się 11 listopada 2018 r. o godz. 15:00 w Domu Ludowym w miejscowości Długie. W programie: - Wystąpienia okolicznościowe - Program artystyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Długiem -informacja o realizowanym projekcie pt. „Rozbudzenie poczucia wspólnoty mieszkańców wsi Długie drogą do ich większej aktywności i działań w zakresie ekonomii społecznej” - występ Zespołu Wokalno – Instrumentalnego „Iskra” - wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych SERDECZNIE ZAPRASZAMY Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne Kobiet Gminy Zarszyn Ochotnicza Straż Pożarna w Długiem – patron projektu

 

foto nagłówek: M. Michalski/archiwumZOBACZ WIĘCEJ WYDARZEŃ