REKLAMA

Wydarzenia - 11 Lis 17

Brzozowskie obchody Narodowego Święta Niepodległości

GMINA BRZOZÓW. Brzozowskie obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczną się o godz. 8:30 zbiórką pocztów sztandarowych przed budynkiem BDK. W miejscowej kolegiacie o 9:00 odbędzie się uroczysta Msza Święta, następnie przemarsz uczestników przed pomnik Pamięci Narodu. Szczegóły na plakacie.

Data: 11/11/2017 | Miejsce: Brzozów

DOMARADZ: Obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

GMINA DOMARADZ / PODKARPACIE. 11 listopada w Domaradzu odbędą się uroczystości upamiętniające 99. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Obchody rozpocznie Msza Święta w parafii pod wezwaniem św. Mikołaja i Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Program uroczystości na plakacie. 

Data: 11/11/2017 | Miejsce: Domaradz

DYDNIA: Obchody upamiętniające rocznicę Odzyskania Niepodległości

GMINA DYDNIA / PODKARPACIE. 11 listopada w Dydni odbędą się uroczystości upamiętniające rocznicę Odzyskania Niepodległości. Wydarzenie rozpocznie przemarsz do kościoła, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta. W programie uroczystości część artystyczna przygotowana przez uczniów Szkoły Podstawowej w Dydni, występ orkiestry dętej oraz przemarsz przed pomnik i złożenie kwiatów.

Data: 11/11/2017 | Miejsce: Gmina Dydnia

GRABOWNICA STARZEŃSKA: Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych

GRABOWNICA STARZEŃSKA / PODKARPACIE. Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w budynku Domu Strażaka w Grabownicy Starzeńskiej odbędzie się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Organizatorami przedsięwzięcia są: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Grabownica Starzeńska, Szkoła Podstawowa w Grabownicy Starzeńskiej, zespół „Graboszczanie” oraz Grupa Dobra Myśl. Szczegóły na plakacie. 

Data: 11/11/2017 | Miejsce: Grabownica Starzeńska

HACZÓW: Gminne obchody Święta Niepodległości

GMINA HACZÓW / PODKARPACIE. Gminne obchody Święta Niepodległości odbędą się 11 listopada ( sobota) w Haczowie. Uroczystości rozpocznie o godz. 9:00 Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Haczowie. Publikujemy program wydarzenia.

Data: 11/11/2017 | Miejsce: Haczów