REKLAMA
Strony WWW Sanok
REKLAMA

Wpadła bomba do piwnicy , napisała na tablicy … czyli o reklamie kredą

Tablice po których można pisać kredą

Jeszcze niedawno tablice po których można było pisać kredą kojarzyły się z nauką dzieci w szkole. Dzisiaj to prawdziwa „bomba” jeśli chodzi o marketing i reklamę. Odręcznie napisane lub narysowane informacje zwracają uwagę, zwłaszcza kiedy są zabawne, ciekawe lub zaskakujące.

2

Tablice kredowe do powieszenia i do postawienia

Prawie w każdej restauracji, barze, kawiarni czy pubie wiszą dzisiaj tablice kredowe. Od charakteru wnętrza i upodobań właściciela lokalu zależy czy są one bez ram, czy mają one drewniane ramy. Jedne i drugie świetnie się sprawdzają, ale tablice kredowe w drewnianych ramach pełnią dodatkowo rolę dekoracyjną. „W naszej ofercie mamy tablice wiszące w różnokolorowych ramach prostych i dekoracyjnych, w ramach w stylu retro oraz barokowych. Oferujemy również tablice kredowe stojące czyli tzw. potykacze. Potykacze najczęściej stanowią element reklamy zewnętrznej” – mówi Waldemar Bałaban producent tablic kredowych i potykaczy drewnianych WALBA.

Tradycyjny potykacz zastępowany jest często tablicą kredową ustawioną na sztaludze. Taka forma prezentacji jest szczególnie elegancka. Tablicom kredowym i potykaczom prestiżu dodaje wygrawerowane logo. W ofercie WALBA znajduje się wiele modeli tablic i potykaczy z listwą górną przeznaczoną do tego celu.

4

Tabliczki kredowe sposób na informacje bliżej klienta

Niekiedy dobrze jest mieć coś małego co można postawić na stoliku czy ladzie, czyli tak, by klient tego w żaden sposób nie przeoczył. Do tego najlepsze są stojące tabliczki kredowe. Mogą one być proste lub w fantazyjnych kształtach np. kufla piwa, filiżanki kawy, butelki wina czy czajniczka z herbatą. Dobrym rozwiązaniem są też tabliczki kredowe z napisem rezerwacja.

3
Tabliczka stolikowa WALBA – rezerwacja

Co i czym dzisiaj pisze się na tablicach kredowych?

Fantazja autorów treści na tablicach kredowych i potykaczach jest nieograniczona. Portale społecznościowe pełne są zdjęć, których bohaterami są tablice kredowe. Najważniejsze jest aby zaciekawić lub rozbawić klienta.

Po tablicach można pisać kredą, ale w przypadku tablic gastronomicznych najwygodniejsze są markery kredowe. Są to pisaki z kredą w płynie w dobrze kryjących, fluorescencyjnych kolorach. Markerami kredowymi można pisać jak zwykłym flamastrem z tą różnicą, że napis ten można zetrzeć lekko wilgotną ściereczką. Poza tym, miękka końcówka markera nie ściera powierzchni tablicy, która dłużej pozostaje jak nowa.

1

 

autor: Waldemar Bałaban
PHU WALBA
tel. 600 354 623
www.walba.eu

 

 

 

 

Zdjęcia: archiwum firmowe WALBA, Kawiarnia Espresso Caffe Krosno oraz BIKE CAFÉ pierwsza w Polsce mobilna rowerowa kawiarnia.

Artykuł sponsorowany

27-09-2017