REKLAMA
REKLAMA

WOLNE WNIOSKI: Na tapecie inwestycje drogowe (VIDEO)

|

WOLNE WNIOSKI: Na tapecie inwestycje drogowe (VIDEO)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Tematy związane z inwestycjami drogowymi oraz gospodarką śmieciową zdominowały obrady w punkcie wolne wnioski i zapytania radnych podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Brzozowie. Zobaczcie materiał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kazimierz Zajdel odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego rady (VIDEO, FOTO)

07-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (7)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

ARCHIWUM2019-11-09 07:07:40
0 0
Prosze mi przypomniec ile razy za poprzedniego guru odzywali sie Panowie Jatczyszyn, Boron Rzepka Cyganik ?? Odpowiem Wam ani razu.Wszystko im odpowiadało,A PO ZMIANIE Burmistrza mają mnóstwo do powiedzenia i jacy obrońcy wyborców,a prawda jest taka że za poprzedniej władzy robiono owszem w roku wyborczym i tyle.W jednej ze wsi po porązce wyborczej na stanowisko sołtysa poprzednik nie może sie do dzisiaj pogodzić biedulka z przegrana. .
do ARCHIWUM2019-11-09 10:15:09
0 0
Mija już rok a ja wypowiedzi Pana Radnego Ścibora tez jeszcze nie słyszałem. Długo jeszcze będziecie wytykać sobie nikomu niepotrzebne sprawy? Bierzcie się Panowie i Panie Radne do roboty bo przypominam, że zostaliście wybrani aby pracować dla dobra wszystkich mieszkańców naszej gminy. Jest tyle ważnych tematów do zrealizowania. A jak na razie to zajmujecie rozliczaniem, wzajemnym obwinianiem, szerzeniem zawiści i gadaniem na przepadło w kółko jedno i to samo. Nic dobrego z tego nie wynika.
Do do Archiwum2019-11-09 15:52:45
0 0
Może i nie, ale rozliczać i przypominać trzeba, bo skutki tego, co się wcześniej działo, jeszcze bardzo długo wszyscy będziemy odczuwać.
ja2019-11-10 22:25:19
0 0
wolny wniosek 30 lat temu runął mur berliński a brzozowski już 2 lata będzie za niedługo pora na zabranie się za naprawę bo już wstyd,jednopasmowa droga przez centrum miasta
panie Byczyński ile pan bierzesz miesięcznie diety ? 1 tysiąc ? czy więcej ? 2019-11-11 11:20:27
0 0
cyt. "Panie Byczyński,jest pan przedstawicielem osiedla Borkówka i chciałem panna poinformować iż do dzisiejszego dnia nie zostało zrobione nic w sprawie chodnika i bezpieczeństwa mieszkańców Borkówki,oświetlenia części drogi na ul.Jakla Mała oraz niegospodarności w rozwiązywaniu problemów mieszkańców dzielnicy którą pan reprezentuje.Prosiłem pana o spotkanie,jestem przedsiębiorcą i wiem co to jest dobra opinia ludzi,względem dobrego a złego gospodarza.Bierzesz pan pieniądze ludzkie to się pan bierz się pan za robotę bo ludzie nie będą pana już drugą kadencję utrzymywać i ja też."
Misiek2019-11-11 15:34:56
0 0
Panie Burmistrzu niech się Pan nauczy wypowiadać Humniska Grabownica niezapedza się przypadkiem nie zaduzo żądają a Humniska duża strona to co droga miasteczko widły która mieszkańcy od lat naprawiaja to co w tym roku telewizję zciagniemy i pokażemy prężnie dzialania
B.M.2019-11-11 19:11:03
0 0
Panie radny Zajdel, pan jako osoba publiczna i reprezentant mieszkańców gminy powinien zastanowić się nad treścią swojej wypowiedzi, do poczytania polecam panu Kodeks Karny i Konstytucję RP.
Inline
Inline