REKLAMA

Woda nadaje się już do picia

BRZOZOW24.PL / PODKARPACIE.Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Brzozowie, informuje odbiorców, że woda z sieci wodociągowej w Brzozowie nadaje się już do spożycia przez ludzi.

Mieszkańcy już mogą czuć się spokojnie.Woda jest zdatna do: picia, przygotowania posiłków i potraw, mycia i płukania jarzyn, warzyw, owoców, produkcji żywności, mycia naczyń mających kontakt z żywnością, higieny jamy ustnej.

W pobranych próbach wody do badań laboratoryjnych przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Brzozowie w dniu 28.10.2016 r. z sieci wodociągu > 1000 m3/24 h Brzozów Jakla Wielka w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym oraz na ujęciu wody SUW- Jakla Wielka stwierdza się, że woda odpowiada parametrom określonym w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 13 listopada 2015 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U.2015 poz. 1989).

W związku z powyższym traci aktualność komunikat Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Brzozowie z dnia 27.10.2016r. informujący o niezdatności wody do spożycia.

02-11-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.