REKLAMA

Wjechał w dom i uciekł z miejsca. Odpowie za to przed sądem

TEMESZÓW / PODKARPACIE. Wycofując uszkodził dom i odjechał z miejsca. Policjanci ustalili sprawcę tego zdarzenia. Okazało się, że 52-letni mieszkaniec Brzozowa w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Wkrótce mężczyzna odpowie za swoje zachowanie przed sądem.
Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 12.30 w Temeszowie. Z treści zgłoszenia wynikało, że pijany kierowca wjechał w ścianę jednego z domów w tej miejscowości i odjechał. Dyżurny skierował tam patrol ruchu drogowego. Funkcjonariusze na miejscu potwierdzili fakt uszkodzenia elewacji budynku. W rozmowie ze świadkiem ustalili rysopis sprawcy i samochód, którym się poruszał.

Po krótkim czasie w rejonie stawów w Krzemiennej, funkcjonariusze ujawnili poszukiwany samochód. W volkswagenie nie było nikogo. Jednak policjanci znaleźli jego kierowcę, który siedział w jednej z przyczep kampingowych. 52-letni mieszkaniec Brzozowa znajdował się pod działaniem alkoholu. Jego mowa była bełkotliwa, miał problem z utrzymaniem równowagi.

Uszkodzona elewacja budynku

Uszkodzona elewacja budynku

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Odmówił poddania się badaniu na trzeźwość, dlatego też pobrano mu krew do badań. Jej wynik pozwoli policjantom ustalić, jakie stężenie alkoholu w organizmie miał sprawca uszkodzenia domu, w chwili gdy kierował samochodem. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

KPP Brzozów

 

07-09-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.