REKLAMA
Strony WWW Sanok

Ważą się losy upraw GMO w Polsce. Posiedzenie nadzwyczajnej podkomisji (RETRANSMISJA, ZDJĘCIE)

Trwa posiedzenie podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o mikroorganizmach i organizmach genetycznie zmodyfikowanych. Zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo.

– Otrzymaliśmy informację, że dzisiaj posłowie PiS wnieśli poprawki do projektu ustawy o GMO. Gdyby naniesione zmiany w ustawie były uczciwe i idące w kierunku stanowiska Polaków, aby skutecznie zabezpieczyć Polskę przed GMO to wcześniej moglibyśmy się zapoznać z ostatecznym projektem ustawy. Prawdopodobnie tych poprawek jest bardzo dużo, nie mieliśmy możliwości aby zweryfikować wprowadzone zmiany pod względem prawnym. Ulega dużej wątpliwości, czy stronie  rządowej zależy aby stronie społecznej umożliwić dostęp do przedmiotowych treści – informuje Jolanta Dal, przedstawicielka Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi (ICPPC)

60 miejsc dla reprezentantów 38 milionów Polaków

Sala na posiedzenie podkomisji posiada 60 miejsc. Już wiemy, że są osoby, którym odmówiono przyjęcia zgłoszenia na uczestnictwo w posiedzeniu – dodaje Jolanta Dal, przedstawicielka Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi (ICPPC)

FOTE151 (1)

22-11-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.