REKLAMA
REKLAMA

Volkswagen zderzył się z audi. Trzech mężczyzn w szpitalu (FOTO)

DOMARADZ/PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Domaradzu. W zderzeniu dwóch pojazdów, ucierpiało trzech pasażerów. Mężczyźni trafili do szpitala.

 

Dzisiaj około godz. 6, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym w Domaradzu, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 z drogą wojewódzką prowadzącą do Przemyśla. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem transportem nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi i doprowadził do zderzenia się pojazdów. Kierowcą volkswagena był 19-letni mieszkaniec gminy Dynów. Mężczyzna przewoził sześciu pasażerów. Audi kierował 26-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, który wiózł dwóch pasażerów. Kierowcy byli trzeźwi.

Wskutek tego zdarzenia obrażeń doznał jeden pasażer volkswagena i dwóch pasażerów audi. Mężczyźni karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego wypadku.

303-161588

źródło: KPP Brzozów


07-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.