Uroczyste otwarcie Szkoły Muzycznej I stopnia w Dydni już w poniedziałek! (ZAPROSZENIE, ZDJĘCIA)


DYDNIA / PODKARPACIE. W najbliższy poniedziałek (21.11) budynek Szkoły Muzycznej w Dydni zostanie oficjalnie otwarty. Budynek Domu Sztuki Muzycznej był gotowy już pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Remont i modernizację wyceniono na 1.616.280,00 zł. 

DSC_7632

Program uroczystości: 

 • 10.00 – uroczysta Msza Św. pod przewodnictwem JE Ks. Abpa Adama Szala w Kościele Parafialnym pw. Św. Anny i Św. Michała Archanioła w Dydni
 • 11.15 – ceremonia poświęcenia i otwarcia Domu Sztuki Muzycznej w Dydni
 • 11.45 – dalsza część uroczystości – sala widowiskowa Wiejskiego Domu Kultury w Dydni (koncert, wystąpienia, wpisy do księgi pamiątkowej)
 • uroczysty obiad – Centrum Konferencyjne – Dwór w Jabłonce

unnamed

 

materiały nadesłane

fot. gmina Dydnia


Komentarzy: 8 do “Uroczyste otwarcie Szkoły Muzycznej I stopnia w Dydni już w poniedziałek! (ZAPROSZENIE, ZDJĘCIA)”

 1. wow pisze:

  niesamowicie to wygląda! Brawo Panie wójcie !

 2. tomek pisze:

  Co szkola zamknieta ze z taka pompa bedziecie otwierac

 3. Paweł pisze:

  Poziom nauczania niski, za wyjątkiem akordeonu, sekretarka nie wie nic, robi minę łaski kiedy już udziela informacji jak widać w porządku jest tylko budynek.

  • Wojtek pisze:

   Pawel ty masz chyba jakis problem ze soba skoro piszesz takie bzdury a pania sekretarke raczej przepros bo to Bardzo mila grzeczna i uczynna dzidwczyna . Mam dzeci w szkole i czesto korzystam z Jej pomocy i zawsze bylem milo i kompetetnie obslozlny. WSZYSTKO JEST SUPER TO JEST NAPRAWDE SZKOLA MARZEN I TAK TRZYMAC .

  • Aśka pisze:

   Pan Paweł widocznie nie podjął prób doinformowania się w kwestii poziomu nauczania. Zachęcam do zapoznania się z artykułem http://brzozow24.pl/2016/11/30/miedzynarodowy-sukces-uczniow-szkoly-muzycznej-w-dydni-zdjecia-00e6mk.html
   Co do sekretarki…. jest bardzo miłą i kompetentną osobą i nie jest to tylko moje zdanie. Hejty radzę zostawić dla siebie, bo akurat w przypadku Szkoły Muzycznej nie ma się absolutnie do czego przyczepić. Pani Dyrektor bardzo skutecznie zaktywizowała naszą ogarnięta marazmem społeczność 🙂

 4. absolwent pisze:

  Brawo dla Wójta oraz dla pani Elżbiety wielka inicjatywa i inwestycja w przyszłość 🙂 jesteśmy dumni!

 5. Anonim ja pisze:

  Szkoła jest wspaniała zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz! Dyrekcja oraz nauczyciele – lepszych nie można sobie wymarzyć! Pani Sekretarka zawsze pomocna i uśmiechnięta! Oby więcej takich wspanialych miejsc:) pozdrawiam i gratuluje!

 6. tomek pisze:

  Tylko ile kasy poszlo na zorganizowanie tej imprezy kasy nie ma na nic a tu taka pompa

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.