TURZE POLE: dachowanie samochodu poza jezdnią w przydrożnym rowie (ZDJĘCIA)


Do kolizji drogowej w Turzym Polu doszło 18 października br. o godzinie 08.33. Zadysponowani strażacy z JRG Brzozów w ilości dwóch zastępów zastali po kolizji na miejscu samochód osobowy Ford K poza jezdnią w przydrożnym rowie na dachu.

2

W wyniku niezastosowania się do warunków panujących na drodze W-887 doszło do kolizji. Przybyłe zastępy JRG Brzozów zabezpieczyły miejsce zdarzenia, strażacy postawili samochód na koła, odłączono dopływ prądu w pojeździe, wyciągnięto z rowu i przemieszczono w bezpieczne miejsce. Na miejsce przybyła Policja. Jedna z pasażerek pojazdu zgłaszała dolegliwość, której udzielono pierwszej pomocy. Założono kołnierz ortopedyczny i udzielono wsparcia psychicznego.

1

Na miejsce kolizji zadysponowany został zespół PRM, który po dojeździe i przebadaniu osoby zgłaszającej dolegliwości pozostawił ją na miejscu zdarzenia gdyż zgłaszany uraz szyi był chwilowy. Z drogi usunięto pozostałości powypadkowe. W wyniku kolizji pojazdu uszkodzeniu uległ: Ford K – tył i boki pojazdu. Działania trwały blisko 1 godziny.

4

3

ŹRÓDŁO: KP PSP Brzozów


Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.