REKLAMA
Szymon Stapiński Maria Janas

TURZE POLE: dachowanie samochodu poza jezdnią w przydrożnym rowie (ZDJĘCIA)

Do kolizji drogowej w Turzym Polu doszło 18 października br. o godzinie 08.33. Zadysponowani strażacy z JRG Brzozów w ilości dwóch zastępów zastali po kolizji na miejscu samochód osobowy Ford K poza jezdnią w przydrożnym rowie na dachu.

2

W wyniku niezastosowania się do warunków panujących na drodze W-887 doszło do kolizji. Przybyłe zastępy JRG Brzozów zabezpieczyły miejsce zdarzenia, strażacy postawili samochód na koła, odłączono dopływ prądu w pojeździe, wyciągnięto z rowu i przemieszczono w bezpieczne miejsce. Na miejsce przybyła Policja. Jedna z pasażerek pojazdu zgłaszała dolegliwość, której udzielono pierwszej pomocy. Założono kołnierz ortopedyczny i udzielono wsparcia psychicznego.

1

Na miejsce kolizji zadysponowany został zespół PRM, który po dojeździe i przebadaniu osoby zgłaszającej dolegliwości pozostawił ją na miejscu zdarzenia gdyż zgłaszany uraz szyi był chwilowy. Z drogi usunięto pozostałości powypadkowe. W wyniku kolizji pojazdu uszkodzeniu uległ: Ford K – tył i boki pojazdu. Działania trwały blisko 1 godziny.

4

3

ŹRÓDŁO: KP PSP Brzozów

20-10-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.