REKLAMA
Strony WWW Sanok

Turniej piłkarski rocznika 2010 (ZDJĘCIA)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. W sobotę 16.09.2017 roku odbył się turniej piłkarski rocznika 2010 i młodszych. Głównym organizatorem była Szkółka Piłkarska MOSiR Brzozów, a całość odbyła się na stadionie przy ul. Legionistów 3. W zawodach udział wzięły zaprzyjaźnione z naszą szkółką zespoły: AP Sanok, Ekoball Sanok, Przełomek Besko, MOSiR Dukla, Remix Niebieszczany, Wilczki Lesko, Kolejarz Zagórz oraz dwie drużyny gospodarzy MOSiR Brzozów 1 i MOSiR Brzozów 2. Rozgrywki toczyły się systemem „każdy z każdym” a mecze trwały po 10 minut. Cały turniej stworzył dzieciom łącznie 80 minut gry dla każdej z drużyn.


Początek lekko deszczowy, nie zniechęcał dzieciaków, aby wyjść na boisko i pokazać charakter walki oraz wspaniałe umiejętności. Mimo niepogody wszyscy uzbrojeni w uśmiechy na buziach i radość w sercu wybiegli na murawę. Piękne strzały, dryblingi, przechwyty, celne podania i obrony bramkarskie wprawiały obecnych kibiców w zachwyt i emocje porównywalne do Ligi Mistrzów.

Organizator zadbał o napoje i ciepłą herbatkę dla dzieci jak również dla obecnych trenerów i kibiców. Każdy z uczestników otrzymał poczęstunek w postaci batoników musli, drożdżówek, owoców i różnych słodkości. Po chwili pozytywnej energii jaka unosiła się w trakcie meczów, deszcz przestał kropić, a spotkaniom zaczęło przyglądać się słońce. Słupki, poprzeczki to kontynuacja ciekawej gry, lecz wisienką na torcie były bramki. Stadiony świata! Tak padały cudowne gole zdobywane raz za razem przez młodych piłkarzy. Szczęście z gry, jakie im towarzyszyło, długo nie opadnie na murawę po takich rozgrywkach.

Pomiędzy meczami dzieci brały udział w indywidualnej rywalizacji. Drybling miedzy stożkami zakończony strzałem do bramki dawał możliwość sprawdzenia własnych umiejętności, za co przyznane zostały nagrody dla trzech pierwszych miejsc. Przy tej konkurencji, a zarazem na całych zawodach dzielnie im kibicowała i wspierała na duchu pluszowa maskotka mrówki z PSB Mrówka Brzozów. Na koniec każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, a każda z drużyn piłkę.

Serdecznie dziękujemy organizatorowi MOSiR Brzozów oraz sponsorom Stowarzyszeniu Sportowemu Orzełki Brzozów, zakładowi produkcyjnemu Adama Gerlacha NIKO_GAB z Izdebek, piekarni Romana Bąka z Przysietnicy, marketowi budowlanemu Andrzeja Bieńczaka PSB Mrówka z Brzozowa oraz rodzicom dzieci ze Szkółki Piłkarskiej MOSiR Brzozów za pomoc w organizacji turnieju oraz ufundowanie nagród, wyżywienia i napojów.

JB
fot. MOSiR Brzozów
ET

ŹRÓDŁO: UM Brzozów

18-09-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.