TRANSMISJA NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – Aksam Unia Oświęcim. Tylko w Esanok.pl!

SANOK. Wyjazdowy weekend sanockich hokeistów za nami. Czas na powrót ligowych emocji do Areny. Po zwycięstwach w Bytomiu i Nowym Targu, formę podopiecznych Tomasza Demkowicza sprawdzi Aksam Unia Oświęcim, która będzie chciała zrewanżować się za wysoką porażkę na własnym lodowisku w meczu otwierającym nowy sezon. Transmisję na żywo z tego spotkania przeprowadzi portal Esanok.pl.

WŁĄCZ TRANSMISJĘ

Transmisję na żywo z meczu: Ciarko PBS Bank KH Sanok – Aksam Unia Oświęcim przeprowadzi portal Esanok.pl.

Kolejny hokejowy weekend za nami. Chociaż przed wyjazdowymi spotkaniami z Polonią Bytom i Podhalem Nowy Targ większość kibiców przypisywała sanoczanom sześć punktów w ligowej tabeli, po raz kolejny okazało się, że o punkty w każdym ligowym spotkaniu będzie niezwykle trudno.

Piątkowe spotkanie w Bytomiu kończące pierwszą rudę rozgrywek zaczęło się dla naszej drużyny niezwykle obiecująco. Prowadzenie sanoczanom zapewnił w połowie pierwszej odsłony skuteczny Justin Chwedoruk. Sześć minut później, gdy na lodzie było po czterech zawodników z obu stron Martin Vozdecký trafił do bramki rywala dobijając strzał Vladimíra Urbana. W drugiej tercji bramki strzelali tylko gospodarze i przed decydującą odsłoną na tablicy wyników widniał wynik 2-2. Trzecia tercja należała jednak do zawodników Ciarko PBS Bank KH Sanok, którzy zaaplikowali rywalom dwie bramki autorstwa Vozdeckiego i Petra Šinágla.

Niedzielny mecz w Nowym Targu także należał do bardzo zaciętych i wynik był otwarty do końca. Pierwsza tercja praktycznie bez historii i bez bramek. W drugiej prowadzenie miejscowym dał Sebastian Łabuz. Niespełna trzy minuty później wyrównał świetnie dysponowany w ostatnich meczach Martin Vozdecký. Podobnie jak w Bytomiu, w trzeciej tercji nasi zawodnicy strzelili dwie bramki. Najpierw Šinágl, a potem Chwedoruk pokonali dobrze spisującego się tego dnia Tomasza Rajskiego. Gospodarze odpowiedzieli bramką Kamila Kapicy.

Tak więc po trudnych wyjazdowych spotkaniach nasza drużyna wzbogaciła swoje konto o sześć oczek. Już jutro kolejne ligowe spotkanie. Tym razem do Areny Sanok przyjeżdża Aksam Unia Oświęcim. Oświęcimianie weekend rozpoczęli od porażki na własnym lodowisku z Comarch Cracovią 3-4. Jednak już w niedzielnym spotkaniu z katowicką „Gieksą”, drużyna znad Soły pokazała charakter i po zaciętym spotkaniu wygrała w „Satelicie” 3-2.

W jutrzejszym spotkaniu, w sanockiej ekipie na pewno nie zagrają kontuzjowani Samson Mahbod, Rafał Ćwikła i Vojtech Kloz. Zarząd klubu czyni starania, aby we wtorkowym spotkaniu zagrał Krzysztof Zapała, który opuścił szeregi krynickiego „dream teamu” i zdecydował się na powrót do Sanoka. Aksam Unia Oświęcim zajmuje w ligowej tabeli 7. miejsce z dorobkiem 10 punktów, jednak z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie i doping kibiców będzie niezwykle pomocny. Dlatego zapraszamy serdecznie wszystkich do Areny Sanok.

CIARKO PBS Bank KH Sanok – Aksam Unia Oświęcim

ARENA SANOK
15 października 2013, godzina 18:00

ceny biletów:
12 zł – normalny
8 zł – ulgowy (kobiety, studenci oraz uczniowie z ważną legitymacją)
dzieci do lat 9 (pod opieką dorosłych, z dokumentem potwierdzającym wiek) wstęp wolny

UWAGA! Transmisję będzie można oglądać także za pośrednictwem telewizorów z dostępem do internetu (wymagana aplikacja youtube) oraz poprzez przystawki do telewizora (set-top box z dostępem do aplikacji youtube), a także na wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych wyposażonych w system z aplikacją youtube (np android).

Podczas transmisji, każdy kibic może oglądać powtórki akcji. Aby cofnąć się do wybranego wydarzenia lub powrócić do akcji na żywo, należy użyć klawiszy nawigacyjnych.

źródło: Red., Wojciech Pajestka rzecznik Prasowy Ciarko PBS Bank KH Sanok