REKLAMA
Strony WWW Sanok

Tragedia w brzozowskim szpitalu. Kobieta urodziła martwe dziecko. Sprawę bada rzeszowska prokuratura

BRZOZÓW, RZESZÓW / PODKARPACIE. W brzozowskim szpitalu doszło do tragedii. Ciężarna kobieta, która źle się czuła została przywieziona karetką na odział położniczy. niestety urodziła martwe dziecko. Sprawę bada Prokuratura Regionalna w Rzeszowie.

Jak poinformował nas prokurator Mariusz Chudzik, rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie, istotnie do tamtejszej prokuratury trafiła sprawa śmierci dziecka w brzozowskim szpitalu.

Do tragicznego zdarzenia doszło w pierwszych dniach maja. Ciężarna źle się czuła i wezwała karetkę pogotowia. Ratownicy przybyli na miejsce zabrali kobietę do brzozowskiego szpitala. Tam na oddziale położniczym urodziła ona martwe dziecko.

Prokuratura Regionalna w Rzeszowie wszczęła w tej sprawie śledztwo. W toku są pierwsze czynności. Wykonano sekcję zwłok, pobrano próbki do badań histopatologicznych, czekamy na wyniki – precyzuje prokurator Mariusz Chudzik.

Do sprawy wrócimy.

hospital-840135_960_720

25-05-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Mam pare pytań:2018-05-26 15:42:31
0 0
Czy to prawda że zespół karetki podczas wezwania był na zakupach w Alcie? I z tego powodu wyjazd się opóźnił? Czy opóźnienie wyjazdu (jeśli takie było) mogło mieć wpływ na poród, zapewne wyjaśni prokuratura. Można to wszystko łatwo sprawdzić. Jest wezwanie z zarejestrowanym czasem, jest zapis gps samochodu, jest logowanie telefonów w bts. Mam nadzieję, że nie będzie jak kiedyś, gdy po śmierci pacjentki z m. Wesoła nie było nagrań, a w rejestratorze rozmów "pozostały tylko szumy".
niee2018-05-26 15:56:18
0 0
UCHWAŁA NR XVIII/311/12 SEJMIKU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO z dnia 27 lutego 2012 r. w sprawie ustalenia wykazu miejscowości położonych na terenach podgórskich i górskich w województwie podkarpackim na podstawie dokumentów przesłanych przez Gminę Brzozów, że w GMINIE BRZOZÓW, na terenie górskim znajduje się tylko PRZYSIETNICA. Tym samym mieszkańcy Przysietnicy płacą MNIEJSZY podatek. -- Art. 13b. Obniżenie podatku rolnego na terenach podgórskich i górskich. Podatek rolny od gruntów położonych na terenach podgórskich i górskich obniża się o 30 % dla gruntów klas I, II, IIIa, III i IIIb, a o 60 % dla gruntów klas IVa, IV i IVb. --
brzozowiak2018-05-26 18:41:50
0 0
Gdzie Starostwo nadzorujace szpital, gdzie dyrekcja i co dalej jaka obsługa i jakie konsekwencje czy nie czas wysłać wsznystkich uprawnionych na zasłuzoną emeryturę i przyjąc młodych ambitnych ludzi
Dość!2018-05-26 23:08:07
0 0
Piszę do Prokuratury w Rzeszowie. Zobaczymy, czy "będą szumy".
NieŁadnie2018-05-27 18:36:02
0 0
Od stycznia 2018 roku na BIP (Biuletyn Informacji Publicznej) nie ma zamieszczonych UCHWAŁ Rady Miejskiej w Brzozowie, czyżby Radni chcieli coś ukryć przed mieszkańcami Gminy ?? Nie ma też Protokołów z sesji Rady Miejskiej. Nie ładnie Radni NIE Ładnie !!! Co oni Ukrywają ?????