REKLAMA

TRAGEDIA: Dwie śmiertelne ofiary nocnego pożaru w Rymanowie (ZDJĘCIA)

RYMANÓW, KROSNO / PODKARPACIE. Krośnieńscy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru budynku mieszkalnego, do którego doszło dzisiejszej nocy w Rymanowie. Ogień zauważył sąsiad, który zawiadomił policję. Są dwie ofiary śmiertelne tego zdarzenia.

Dzisiejszej nocy, około godz. 22:45 w Rymanowie wybuchł pożar domu jednorodzinnego. Policjanci jako pierwsi dotarli na miejsce, gdzie ustalili, że w objętym płomieniami budynku mogą znajdować się dwie osoby. Natychmiast przystąpili do akcji ratunkowej. Rozbijając szybę w jednym z okien, funkcjonariusze próbowali dostać się do wnętrza budynku, jednak panowało tam silne zadymienie.

Dopiero strażacy przy użyciu specjalistycznych aparatów oddechowych weszli do domu, gdzie znaleźli dwie nieprzytomne osoby – 55-letniego mężczyznę i 59-letnią kobietę. Poszkodowanych ewakuowano z płonącego budynku. Po blisko godzinnej reanimacji osoby przetransportowano do szpitala, jednak ich życia nie udało się uratować.

Na miejscu pracuje prokurator, policjanci i strażacy. W chwili obecnej nie są znane przyczyny pożaru.

źródło: KMP Krosno
foto: Krosno112.pl

03-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)
Inline
Inline