REKLAMA

TRAGEDIA: Dwie śmiertelne ofiary nocnego pożaru w Rymanowie (ZDJĘCIA)

RYMANÓW, KROSNO / PODKARPACIE. Krośnieńscy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru budynku mieszkalnego, do którego doszło dzisiejszej nocy w Rymanowie. Ogień zauważył sąsiad, który zawiadomił policję. Są dwie ofiary śmiertelne tego zdarzenia.

Dzisiejszej nocy, około godz. 22:45 w Rymanowie wybuchł pożar domu jednorodzinnego. Policjanci jako pierwsi dotarli na miejsce, gdzie ustalili, że w objętym płomieniami budynku mogą znajdować się dwie osoby. Natychmiast przystąpili do akcji ratunkowej. Rozbijając szybę w jednym z okien, funkcjonariusze próbowali dostać się do wnętrza budynku, jednak panowało tam silne zadymienie.

Dopiero strażacy przy użyciu specjalistycznych aparatów oddechowych weszli do domu, gdzie znaleźli dwie nieprzytomne osoby – 55-letniego mężczyznę i 59-letnią kobietę. Poszkodowanych ewakuowano z płonącego budynku. Po blisko godzinnej reanimacji osoby przetransportowano do szpitala, jednak ich życia nie udało się uratować.

Na miejscu pracuje prokurator, policjanci i strażacy. W chwili obecnej nie są znane przyczyny pożaru.

źródło: KMP Krosno
foto: Krosno112.pl

03-01-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.