REKLAMA

Święty Mikołaj przyjechał w asyście quadów (ZDJĘCIA)

STARA WIEŚ / PODKARPACIE. Święty Mikołaj z asystą brzozowskich policjantów odwiedził dzieci przebywające w Domu Pomocy Społecznej w Starej Wsi. Było to wyjątkowe wydarzenie, gdyż udział w tym spotkaniu wzięli również członkowie klubu Team Quad Pogórze, którzy przyjechali na quadach.

Z pewnością ten dzień na długo zapisze się w pamięci dzieci.

Wczoraj około godz. 10 do dzieci przebywających w Domu Pomocy Społecznej w Starej Wsi przyjechał niecodzienny, ale tak bardzo oczekiwany przez nie gość. W tym roku Święty Mikołaj przybył w asyście brzozowskich policjantów i członków klubu Team Quad Pogórze. Na pierwszym i najważniejszym quadzie, wiozącym wszystkie prezenty, siedział mały pomocnik św. Mikołaja, 8-letni Kuba. Ten środek transportu wzbudził wielkie zainteresowanie wśród wszystkich uczestników.

Na spotkanie mikołajkowe przybył również Komendant Powiatowy Policji w Brzozowie mł. insp. Adam Paczosa, który życzył dzieciom zadowolenia z prezentów i udanej zabawy mikołajkowej.

Wszystkie dzieci biorące udział w spotkaniu otrzymały prezenty z rąk św. Mikołaja. Było to dla nich niezwykłe przeżycie a zarazem wielka radość. W rozdawaniu prezentów pomocą chętnie służyli funkcjonariusze policji, w tym asp.szt. Kazimierz Barański. Największą radością dla organizatorów imprezy były uśmiechy na twarzach dzieci wyrażające ogromną wdzięczność.

Podczas spotkania odbył się także specjalny koncert. Dziewczynki z Brzozowskiego Domu Kultury pod opieką Urszuli Woroniec zaśpiewały piosenki związane z zimą i zbliżającym się okresem Świąt Bożego Narodzenia.

Po rozdaniu prezentów i koncercie podziękowania na ręce komendanta brzozowskiej policji złożyła jedna z podopiecznych Domu Pomocy Społecznej, 18-lenia Ula. Na zakończenie chętne dzieci pod opieką kierowców mogły się przejechać quadami i motocyklem.

Mikołajkowe spotkanie z udziałem policjantów z pewnością dostarczyło dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń i na długo pozostanie w ich pamięci.źródło: KPP Brzozów

08-12-2015


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.