Święty Mikołaj odwiedził brzozowski rynek i obdarował dzieci prezentami (ZDJĘCIA)


GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dzisiaj na brzozowskim rynku Święty Mikołaj rozdał prezenty dzieciom. Wydarzeniu towarzyszyły występy artystyczne, śpiewanie kolęd i pastorałek oraz kiermasz świąteczny. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, wkrótce materiał filmowy.

DSC_0564


Komentarzy: 12 do “Święty Mikołaj odwiedził brzozowski rynek i obdarował dzieci prezentami (ZDJĘCIA)”

 1. Anonim pisze:

  Zachęcali ludzi do przyjścia na to wydarzenie.”Mikolajki „z czym dzieciom kojarzy się z prezentami i co się okazało!?tłum dzieci pod scena,kt.czekali na obiecane prezenty od Mikołaja i co się okazało? Na te prezenty mogą tylko popatrzeć, bo te prezenty były przeznaczone dla dzieci wg jakiejś listy a prawdopodobnie były dla dzieci,kt.wystepowaly.Takie porównanie „pokazać dziecku cukierka,położyć na stole i powiedzieć,ze później dostanie, a następnie to zabrać „już lepiej te prezenty dac tym dzieciom w szkołach z kt.przyjechali.a tak wyszło baaaardzo brzydko.

 2. Agnieszka pisze:

  Pomocnicy Mikołaja, czyli rodzice mieli przygotować prezenty dla swoich pociech i dostarczyć do tzw. białej szkoły, co ogłaszał ksiądz proboszcz w niedzielę. W ten sposób powstała ta lista. Ja bardzo się cieszę, że burmistrz i ksiądz proboszcz zaprosili Świętego Mikołaja do Brzozowa. Bardzo dziękuję. Dla mojego dziecka odebranie paczki od Mikołaja było niesamowitym przeżyciem. Mam nadzieję, że Święty Mikołaj za rok znów zawita do Brzozowa. WESOŁYCH ŚWIĄT KSIĘŻE PROBOSZCZU, WESOŁYCH ŚWIĄT PANIE BURMISTRZU.

 3. Gosc pisze:

  Wygląda to naprawdę fajnie a co do prezentów to faktycznie dzieci mogły czekać a prezetu dla nich nie było… Może by tak jakieś słodycze dla wszystkich, fakt widać że dzieci było dużo:)

 4. Rodzic pisze:

  Piękna inicjatywa!

 5. Anonim pisze:

  Ale zaproszenia na ta imprezę były w okolicznych miejscowościach i wsiach,więc raczej tam o tym nikt nie oglaszal.Fakt Anioł rozdawał cukierki,Ale większość dzieci stało pod sceną .Tu nie chodzi o To, że kogos nie stać na taki pakunek,tylko o To,ze dzieciaki czekali,A tu nic ….rozczarowanie. Poprostu można było to zorganizować trochę inaczej,żeby każdy dzieciak był uradowany….

 6. Do Agnieszka pisze:

  To pan burmistrz i ksiądz proboszcz pomyśleli tylko o dzieciach w Brzozowie. Inne dzieci z okolicznych wsi już na to nie zasłużyły??? Porażka na całej linii!

 7. Rodzic pisze:

  No błagam, zawsze źle, brak mi na was słów, pierwszy raz było coś takiego organizowane, ja cieszę się, że cokolwiek ruszyło, działo się, ale zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał problem… Naprawdę osłabiające.

 8. Krzysiek pisze:

  Gratuluję panie burmistrzu. Super pomysł. Proszę się nie przejmować narzekającymi. Tacy zawsze się znajdą. Moje dzieci były szczęśliwe. Od Anioła dostały słodycze, spróbowały poczęstunku od pań z koła gospodyń, a prezenty czekały na nie w domu, bo wstyd się przyznać, ale nie zdążyłem do biura Mikołaja. Było super. I dziękuję wszystkim, którzy pracowali aby zorganizować to (Dom Kultury, świetlica, pracownikom z urzędu). Myślę że w przyszłym roku też będzie Mikołaj na rynku.

 9. babeczka pisze:

  wreszcie coś się zadziało w Brzozowie, a to że mieszkańcy wsi nie wiedzieli o tym jest bzdurą, były ogłoszenia, było na stronie, poza tym dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych brały udział. A ci co ciągle piszą negatywy to ludzie zgorzkniali, którym się nie powiodło i do wszystkich i o wszystko mają pretensje i zawsze będzie im źle.
  Panie Burmistrzu brawo za tę cenną inicjatywę. Dziękujemy!!!!!!!!!!

 10. Do babeczka pisze:

  Gdzie te plakaty i ogłoszenia, na jakiej stronie były szczegóły? Jestem z Humniska i żadnych informacji.

 11. Krzysiek pisze:

  Był plakat na stronie urzędu i nawet na brzozow24.

 12. Do Krzysiek pisze:

  Tylko i aż plakat i żadnych szczegółów na jakiej zasadzie miał działać ten Mikołaj, a to duża różnica.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.