Święto Patrona Powiatu Brzozowskiego: Przyznano statuetki zasłużonym, uhonorowano nauczycieli (ZDJĘCIA)


BRZOZÓW / PODKARPACIE. Mszą Świętą rozpoczęły się uroczystości Święta Patrona Powiatu Brzozowskiego bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Następnie zebrani złożyli kwiaty oraz znicze przed pomnikiem Kapłana.

W dalszej części uroczystości starosta brzozowski wręczył statuetki oraz grawertony osobom zasłużonym dla powiatu brzozowskiego.

W związku z obchodzonym kilka dni temu Świętem Edukacji Narodowej uhonorowano ponadto dyrektorów i nauczycieli z placówek oświatowych podległych starostwu. Niebawem więcej informacji oraz materiał filmowy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.


Komentarzy: 11 do “Święto Patrona Powiatu Brzozowskiego: Przyznano statuetki zasłużonym, uhonorowano nauczycieli (ZDJĘCIA)”

 1. Tess pisze:

  I znowu Kozik udaje świętego, a ludziom nie oddaje tego, co winien. Wstyd!!!

 2. ciekawy wyborca pisze:

  kto był w tym RUCHU NARODOWYM ?

 3. Marcin pisze:

  Jest i Heniek na zdjęciu. Kozik – menda społeczna…

 4. ha ha pisze:

  szkoda wam, ze ktoś występuje, zacznijcie działać i będziecie na zdjęciach, pozdrowienia dla hien

  • Tess pisze:

   do haha Nam nie jest szkoda, że ktoś występuje na zdjęciach i działa. Oprócz tego jest coś co nazywa się HONOR. Tego brakuje p. Kozikowi. Uczciwości również. Nie wyzywaj nikogo od hien, jeśli nie wiesz jakie intencje towarzyszą piszącym komentarze.

 5. znajomy pisze:

  szkoda, ze wybrani przez Henryka niech się zapoznają z przesłaniem ks. Jerzego Popiełuszki , to naprawdę im wszystkim potrzeba , bo chyba jego misję przeobrażaja . za ks szli prości ludzie pracy, a takich brakuje w Brzozowie, a nie władzcy

 6. co z bezrobociem ? pisze:

  Rozmawiały może władze starostwa na imprezie w alcie o bezrobociu w powiecie brzozowskim ? ile funduszy wyłożył powiat brzozowski na utworzenie gimnazjum w licem ? (czy już go zamknięto ?)

 7. Tak tylko pytam pisze:

  Panie Komendancie Policji: czy w Policji nadal są testy sprawnościowe?

 8. znajomy pisze:

  nawet przedstawiciele ojcowizny i pochlebcy Po oraz SLD dawne

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.