AKTUALIZACJA: ,,Strażak wody się nie boi, jest z nią na co dzień” XVIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w deszczu (FILM, ZDJĘCIA)


POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE . Przy niesprzyjającej pogodzie rozegrane zostały XVIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Domaradzu. Spośród jedenastu jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych najlepsza okazała się drużyna z Jabłonicy Polskiej. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania materiału filmowego.



Komentarzy: 6 do “AKTUALIZACJA: ,,Strażak wody się nie boi, jest z nią na co dzień” XVIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w deszczu (FILM, ZDJĘCIA)”

 1. strazak pisze:

  na pewno 11 ?? było 22 drużyny a nie 11

 2. kibic pisze:

  Nie podano wyników, ani w artykule ani w filmie. W ogóle wygląda jakby film z zawodów robił ktoś na grubym kacu. Amatorka.

 3. Brakuje podstawowych informacji pisze:

  Jaka drużyna wygrała co i gdzie czy to takie trudne?

 4. strazak pisze:

  na stronie starostwa lakonicznie do 3 pierwszych miejsc, brak konkretnych czasów. O strażakach przypomną sobie wszyscy przed wyborami – wtedy stawią się na nich wszyscy wójtowie i starosta na czas ….

 5. strażak pisze:

  Starosta zaliczył straszną wtopę na wręczeniu nagród, powiedział że Jabłonica zawsze wygrywała w poprzednich latach a tu proszę! rok 2014 wygrywa Zmiennica, rok 2016 wygrywa Blizne i taka oto wiedza Pana Starosty, widać jak się interesuje…

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.