REKLAMA
REKLAMA

STARA WIEŚ: Autokar uderzył w osobówkę (ZDJĘCIA)

STARA WIEŚ / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj (23 czerwca), po godz. 9. Na drodze wojewódzkiej w Starej Wsi doszło do zderzenia autokaru i samochodu osobowego. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący oplem astra zatrzymał swój pojazd przed przejściem dla pieszych, którzy chcieli przejść przez jezdnię. Jadący za nim autokar nie zdołał zahamować i uderzył w tył osobówki. 27 niemieckim turystom, tłumaczce i kierowcy, którzy przebywali w autobusie nic się nie stało. W oplu podróżowały cztery osoby. 57-letni kierowca i 82-letnia pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Przez dwie godziny ruch na drodze wojewódzkiej odbywał się wahadłowo. Kierujący autokarem 46-letni obywatel Niemiec, został ukarany mandatem.

KPP Brzozów

24-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.