Srebro i brąz Wiktorii Toczek (ZDJĘCIA)

10-11 sierpnia 2019 roku w Kielcach na torach łuczniczych Stelli łucznicy zrzeszeni w Ludowych Zespołach Sportowych rywalizowali o Mistrzostwo Krajowego Zrzeszenia LZS. W zawodach wystartowało 85 zawodników z 10 województw.

W zawodach wystartowali zawodnicy klubu Sagit Humniska. Po pierwszym dniu strzelań kwalifikacji 2x 70 m Wiktoria Toczek w kategorii junior (18-20 lat) zajmowała 2 miejsce, Konrad Kij – 14 miejsce i Ewa Janocha – 16 miejsce.

W niedzielę strzelano pojedynki z 70m gdzie Wiktoria Toczek wygrała z zawodniczką Talentu Wrocław 6:0, z zawodniczką Społem Łódź wygrała 6:0 natomiast z zawodniczką Stelli Kielce w walce o złoty medal strzeliła w barażu o jeden punkt mniej zajmując ostatecznie 2 miejsce zdobywając srebrny medal.

W dniach 26-28 lipca 2019 roku Wiktoria Toczek uczestniczyła w Mistrzostwach Polski Juniorów w Krakowie (18-20 lat) na których zdobyła brązowy medal.

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania dla sponsorów: Burmistrzowi Brzozowa, firmom – Elektromontaż Rzeszów, Polikat Brzozów, Elan z Brzozowa, Cukiernia Wacława Bieńczaka, Janowi Dudycz, Stanisławowi i Józefowi Telesz, Gustek-Trans bez ich wsparcia nie było by sukcesów.