SONDA: „To wszystko idzie w złym kierunku”. „Dużo zrobili dla prostych ludzi”. Skrajne opinie mieszkańców Brzozowa o rządach PiS (FILM)

|

Z najnowszych sondaży Centrum Badań Opinii Społecznej wynika, że Prawo i Sprawiedliwość zyskuje coraz większe poparcie wśród Polaków.. Jak jest w Brzozowie, co sądzą mieszkańcy na temat rządu premier Beaty Szydło. 

Clipboard01


Komentarzy: 9 do “SONDA: „To wszystko idzie w złym kierunku”. „Dużo zrobili dla prostych ludzi”. Skrajne opinie mieszkańców Brzozowa o rządach PiS (FILM)”

 1. Wacek pisze:

  PiS jest ok nie to co ci przekreciarze POpaprani

  • taka prawda l pisze:

   popis TO JEDNO I TO SAMO. Tylko ci są bardziej pro polscy ale maja gdzieś obywatela. Gdyby było inaczej to zamiast 500 plus obniżyli by podatki i dali godnie zarobić uczciwie pracującym . Nie jesteśmy bogatym krajem by rozdawać kasę tym co narobili bez pojęcia dzieci a nie chce im się pracować. Poza tym po co dawać kasę 500 zł jeszcze bogaczom i politykom skoro potrafią za sute pensje sami utrzymać dzieci? Matka z samotnym dzieckiem już się na te 500 nie łapie i nadal klepie biedę.

 2. Ewa pisze:

  zróbcie materiał co ludzie myśla o władzy w Brzozowie

 3. RBR pisze:

  nie jest to jedno i to samo! gdyby mieli obywateli gdzieś, to nie było by 500 plus! Po co 500 plus? a po to abyśmy nie musieli ściągać imigrantów, bo nasze społeczeństwo zaczyna się starzeć! PO tylko kradło! machloja za machloją ! Sprzedawczyki wszystko by rozdali niemcom za darmo! Chcieli zniszczyć LOT, za sprawą OLT aby na nasz rynek wszedł upadający AIR BERLIN, pozamykać konkurencyjne kopalnie i stocznie! Teraz rozważają dać 500+ dla emerytów z najniższymi dochodami! Gadanie że wszystko idzie w złym kierunku to jakiś absurd! Jest coraz lepiej! Coraz więcej rodzi się dzieci! Wyszliśmy z dziury budżetowej! Polacy wracają z emigracji! Walczymy o odszkodowania za zniszczoną Polskę w II Wojnie Swiatowej! Banki wracają w Polskie ręce!Mamy dużego sojusznika w postaci USA (myślicie że niemcy czy francuzi będzą sie za nas bić?) Europa centralna się umacnia! Nie mamy islamistów, gospodarka kwitnie!Powstaja coraz lepsze szkoły zawodowe i licea profilowane w różnych kierunkach! Skracają wiek emerytalny!Rozbijają mafie vatowskie ! Biorą się za Sądy które źle działają!( kto ma sprawy w sądzie to wie jak to teraz funkcjonuje!),Obrona konieczna! Opozycja nic nie robi tylko pluje jadem bo kraść nie mogą! i na koniec zmniejszenie grubych emeryturek oprawcą z PRLu! Brawo PiS !

  • taka prawda l pisze:

   Zapomniałeś dodać mamy dwa razy prawie droższe masło,droższy prąd gaz i składki oc.
   Droższe paliwo. Wyższe składki zus itp.

   Czyli dalej po staremu w tym kraju nie opłaca się pracować … .

 4. To wszystko idzie w złym kierunku pisze:

  Ta Pani wygląda mi na dziecko resortowe 🙂

 5. RBR pisze:

  za czasów PO paliwo przekraczało 6 zł! o droższy gaz prosze mieć pretensje do Tuska który wynegocjował najdroższą ofertę w europie z ruskimi na wiele lat! Co do zusu to mają być mniejsze składki dla tych co maja mniejsze dochody!

 6. Bolek pisze:

  Pani prezenterka występująca w tej sondzie powinna mieć postępowanie karne za wprowadzanie w błąd opinię publiczną .Tytuł ” to wszystko idzie w złym kierunku ” , jest opinią dwóch pytanych osób pozostała większość wypowiedziała się pozytywnie , więc skąd te slogany przypominające propagandę resortowych dzieci uprawianą przez TVN , gazetę WYBIORCZĄ i temu podobne
  szmatławce . Kto tej pani płaci , na czyje zlecenie działa ?. Jak oglądam takie wydanie to mi się przypomina wystąpienie Urbana . Rola dziennikarza polega na przekazywaniu prawdy , a ta pseudo redaktorka prezentuje na zamówienie polityczne i tu też pytam kogo?.

 7. do bolka pisze:

  masz rację niby portal i zleceniodawcy ” ” namaszczeni przez obóz rządzący a tu taki kamyk do ogródka, oj nie ładnie !!!!!!!!!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.