SONDA: ,,Idę do ratusza, a musiałem stanąć koło szpitala”. Czy w Brzozowie trudno znaleźć miejsce do zaparkowania? (FILM)

|

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Lokalna społeczność bardzo często powtarza, że w gminie Brzozów ilość samochodów przewyższa liczbę mieszkańców. W związku z tym, czy w Brzozowie trudno znaleźć wolne miejsce parkingowe?


Komentarzy: 22 do “SONDA: ,,Idę do ratusza, a musiałem stanąć koło szpitala”. Czy w Brzozowie trudno znaleźć miejsce do zaparkowania? (FILM)”

 1. tomek pisze:

  Pod Urzędem Miasta jest parking dla petentów, każdy może stanąć do 30 minut i każdy niby może z niego skorzystać, tylko że któregoś dnia stał na nim przez cały dzień szary minivan citroen jednego z pracowników Urzedu Miasta… to ten parking jest dla pracowników w końcu czy petentów urzędu???

 2. xx pisze:

  było większą cegielnie postawić !

 3. marcin pisze:

  pytanie do dziadka starego ” z czego to wynika ”
  z tego ze gmina hajs w kieszeń ładuje a nie w okolice

 4. paweł pisze:

  chłopak młody zaczął gadać do rzeczy to go wycieliście

 5. "brzozowianka" pisze:

  Każdy wiejski inteligent chce pokazać swojego rzęcha i jeździ nim „do miasta” na zakupy. Dziura mala miejsca jeszcze mniej więc polecam parking na cmentarzu, busiki,albo jak wasi ojcowie dwójka i lewa strona.Ta „metropolia” nijak się nie rozszerzy.A i wy będziecie zdrowsi i bez nerwów

 6. Z BRzozowa pisze:

  Podziękujcie Burmistrzowi Rzepce który zniszczył Rynek i zlikwidował największy parking w mieście.

 7. Miessksniec pisze:

  Co za beznadziejny pomysl zeby stawiać parkometry? Tak samo nie bedzie miejsca z tą roznica ze trzeba bedzie za nie płacić. I dziwie sie ze na niektorych parkingach w brzozowie jeszcze ich nie ma bo jak by nie patrzeć to wiekszosc parkingow nie nalezy do miasta tylko są prywatne lub wlasnoscia spoldzielni mieszkaniowej. Brzozów nie ma wiekrzego parkingu, ktory by pomiescił samochody ktorych z roku na rok bedzie coraz wiecej a w dodatku jest jest mało autobusów ktorymi część osob mogla by podróżować do Brzozowa i zostawić samochód w domu.

 8. RBR pisze:

  parkometr troche by rozwiązał problem bo ludzie sobie zostawiają auta na pół dnia i idą do pracy a mają 2 km od domu!Galeria zwana cegielnią jest nie trafioną inwestycją ! A miało być mnóstwo miejsca do parkowania i stoisk w galerii! Wyszło na to że stragany są za bankiem bo jest taniej, galeria świeci pustkami a parking to jakas porazka w dodatku cały czas zamkniety! Najbardziej to widać na parkingu za dzwonnicą gdzie jest kocioł i czesto kierowcy zostają w aucie a 2 osoba idzie coś załatwić! Pod gminą jest parking na 3 samochody ( 1 dla niepełnosprawnych) a i tak czasem stoi poł dnia jakiś szary van wzdłuż parkingu uniemożliwiając zajecie miejsca dla invalidów. A wy sie dalej zastanawiajcie czy lepiej zrobic parking czy pomnik!

 9. Ola pisze:

  Zamiast tej „naszej cudownej a’la galerii”szmateksu!!!to mogli postawic PARKING !!!!!a nie taka beznadzieje wstyd !!!i smiechu warte z tym szmateksem pośmiewisko galerri Brzozów!!!!

 10. Wyktos pisze:

  Ja jak przyjeżdżam do rodziców do Brzozowa to auto parkuję po domem i wszędzie poruszam się na piechotę. Brzozów jest naprawdę małym miasteczkiem a nogi jako środek lokomocji w zupełności wystarcza.

  Mieszkańcy Brzozowa zostawcie auta w domu i dajcie szansę tym z okolicznych wiosek

 11. demokrata pisze:

  Miejsc mało a samochodów dużo. Przyczyny trudnosci z zaparkowaniem:
  – centrum na wzgórzu;
  – gęsta zabudowa w centrum;
  – zabetonowane rynku;
  – wybudowanie „galerii”;
  – brak parkingów wielopoziomowych;
  – brak ścieżek rowerowych do centrum i miejsc parkowania rowerów;
  – wygoda ludzi (byle bliżej, na cały dzień);
  – odgradzanie się instytucji (własne parkingi);
  – strefy parkowania dla mieszkańców (zrozumiałe);
  – brak dostatecznej inwencji Władz miasta w pozyskaniu terenów na parkingi i budowy nowych, wielopoziomowych (niczym w ramach rewitalizacji powstanie wielopoziomowy to minie kilka lat);
  – brak wspólnych wyjazdów sąsiadów do Brzozowa;
  – brak komunikacji miejskiej (mieszkańcy tez jeżdżą samochodami w zakresie miasta)

  Strefa płatnego parkowania, czy strefa ograniczonego parkowania częściowo rozwiąże problemy ale w niewielkiej skali (część zapłaci a część nigdy nie da ani 1zł bo gdzieś można za darmo, bo niskie pensje ma i liczy każdy grosz)
  – niewykorzystanie starego dworca PKS na parking (choćby częściowego);
  – brak budżetu obywatelskiego (mieszkańcy wiedzieli by na co wydać pieniądze i gdzie zbudować parkingi na przełomie roku);

 12. brzozów 7 pisze:

  Pięćsetki zrobiły robotę każdy kupił taksówkę i szpanuje ,PARKING dobrze żeby wjechać do sklepu toby było super bo każdy zmęczony…pani nauczyciel albo pan z policji nóżki bolą jesteście w pracy …parkingi płatne popieram nie 1zł.tylko minimum 2zł. za godzinę!!!!!!

 13. Polityk pisze:

  Pani redaktor… przecież u pani pod domem stoją trzy samochody więc po co taki temat… miejsc parkingowych nie przybywa bo Brzozów jest małym miastem a samochodów przybywa.. przykładem jest pani redaktor, jeżeli w każdym domu jest po dwa lub trzy samochody i wszystkie pojadą do brzozowa to nie ma się co dziwić że miejsca braknie

 14. gość pisze:

  chcecie parking mieć wystarczy rozjebać budynek gminy darmozjady tam siedzą i nic nie robią więc lepiej by było tam parking zrobić parking zrobić przynajmniej z pożytkiem dla ludzi

 15. Anonimek pisze:

  Na ulicy bielawskiego za barem rzeźnika jest miejscę by stworzyć bardzo duży parking ale nikt się tym nie interesuje

 16. brstbo pisze:

  Wszedzie blusko poco biadolic

 17. mieszkaniec pisze:

  Jakoś redakcja portalu brzozowskiego nie relacjonuje z sesji powiat brzozowskiego, czyżby starostwo zajęte budową pomnika , bo jeszcze chce świetować.Prosimy o podanie relacji z obrad z dnia 4,12.2017

 18. przysietnica pisze:

  Jeżeli chcesz wiedzieć skarbnik to syn siostry burmistrza i dlatego cała rodzina Szklarzy pracuje w Gminie

 19. Zniesławienie pisze:

  Art. 212 kk

  • przysietnica pisze:

   nikt nie zesławia tylko pisze prawdę, sprawdz

  • Tak tylko pytam pisze:

   Proszę podać, w którym momencie „ktoś kogoś” zniesławił.

   Art. 212 KK
   Typ podstawowy:
   Zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.
   Typ kwalifikowany:
   Osoba pomawiająca dokonuje czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania.

   „Treść informacji, która stanowi pomówienie musi być możliwa do zweryfikowania w kategoriach prawdy i fałszu.”
   http://adwokaci-mmp.pl

   Myślę, że kto jest zatrudniony na jakim stanowisku, można bardzo szybko sprawdzić.
   Jeśli tak i ktoś o tym pisze, to czy wyczerpuje to znamiona Art. 212 KK ?

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.