REKLAMA
Gromek
REKLAMA

SESJA W MIEŚCIE: Wolne wnioski radnych. Głos zabierają również sołtysi i mieszkańcy (FILM, ZDJĘCIA)

|

SESJA W MIEŚCIE: Wolne wnioski radnych. Głos zabierają również sołtysi i mieszkańcy (FILM, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Podczas VII zwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Brzozowie, w ramach punktu „Wolne wnioski” chętnie głos zabierali radni oraz obecni na obradach sołtysi i mieszkańcy gminy Brzozów. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

BRZOZÓW: Szokujące informacje w sprawie kredytu na 4 mln zł. Na co został przeznaczony? (VIDEO, ZDJĘCIA)

05-03-2019


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

ludzie z kwiku2019-03-16 16:00:01
0 0
Ludzie z ugrupowania kwik za królem pomalu uspokajaja , bo może przekonali się o luksusowych posadkach a dzisiaj spokojnie moga wyjechać za praca zarobić na chleb w Anglii, Holandii to sie przekonają co to jest praca a nie siedzenie za biurkiem- żadna praca nie hańbi tylko kształci , a moze też władcy poznają owoce pracy i zobaczą tam nagrody, dodatki specjalne, bankomaty i luksusowe lody.
??2019-03-16 22:15:18
0 0
A jak tam po zebraniu w Przysietnicy?? Słyszałem że się Pan wreszcie dowiedział gdzie są pieniądze na kanalizację ;) A wystarczyło popytać. A jaki jest skład komisji wyborczej?? I dlaczego nic o kanalizacji nie było, no chyba że niedosłyszałem :)
Doczekamy się odpowiedzi??2019-03-17 11:18:25
0 0
Kto będzie robił mapy potrzebne do scaleń?? To chyba leży w gestii województwa, a ponoć jeden pan już szuka ludzi do pracy. Czyżby coś wiedział o nowym zleceniu??
do radnych2019-03-17 13:33:08
0 0
Do radnych z poprzedniej kadencji a szczególnie do tych co byli pupilkami włodarzy i nic nie wiedzieli co się dzieje w Gminie i jak brnie włodarz do skonczenia Gminy i makabrycznego zadłużenia , dawanie tak wysokich nagród, tworzenie dla swoich stanowisk, marnotrastwo ludzkich pieniedzy - ciekawe co jeszcze jest do ujawnienia- wysokie odprawy, stanowiska tylko dla swoich a reszta mieszkańców to lipa, konkursy pic na wodę i co roku podatki w góre , dorabianie w godzinach pracy i tylko sami swoi.W godzinach obowiazujących w szkołach nie mogli nauczyć dzieci tylko nadliczbówki- dla swoich. Jak zyc w takim miescie i gminie i patrzec na elitę-to coś nie do uwierzenia i nie można się dziwic , że Brzozów opuszczają młodzi , nawet w tak małym Zagórzu jest lepiej czy w bieszczadach, starostwo też skończone i zadłużone, jak i szpital.
do \"do radnych\"2019-03-17 15:29:24
0 0
Znowu tuszujecie ważny temat?? Kto będzie robił mapy potrzebne do scaleń?? To chyba leży w gestii województwa, a ponoć jeden pan już szuka ludzi do pracy. Czyżby coś wiedział o nowym zleceniu??
do \"do radnych\"2019-03-17 15:29:53
0 0
A jak tam po zebraniu w Przysietnicy?? Słyszałem że się Pan wreszcie dowiedział gdzie są pieniądze na kanalizację ;) A wystarczyło popytać. A jaki jest skład komisji wyborczej?? I dlaczego nic o kanalizacji nie było, no chyba że niedosłyszałem :)
Rodzic2019-03-17 17:33:46
0 0
Nie lejmy tyle nienawiści w tych komentarzach to do niczego nie prowadzi. Ktoś pisał o nadliczbowych godzinach w szkole dla znajomych. Nie wiem dla kogo one byly ale teraz nie ma ich prawie wcale. Moje dzieci przesiaduja non stop na świetlicy tracąc zajęcia. Nauczyciele jeżdżą na konkursy zawody lub sa czasami po ludzku chorzy a wtedy zamiast zastepstw dzieci gniezdza się na swietlicach po dwie klasy. Jako rodzic staram się patrzeć na to czego ucza się moje dzieci i widzę że materiału jest tyle że nawet najlepsi nauczyciele nie dają rady go przerobić. Dlatego tym bardziej żal tych straconych lekcji. Jak było za poprzedniego burmistrza każdy wie ale czy teraz musimy wpadać w drugą skrajności. Nie wszystko da się podciągnąć pod oszczędności. Swoją drogą burmistrz powinien poprzeć nauczycielski strajk bo niektóre organizacje samorządowe to zrobily. Oni walczą też o to by pensje wyplacalo im państwo a nie gmina a to oznacza więcej pieniędzy w budzecie. Nauczyciele do boju! Szanujmy sie
do Rodzica2019-03-25 10:13:32
0 0
Tak szanujmy się a dlaczego nie szanować milionów innych co dostają minimalne wynagrodzenie ?
czy jest wiceburmistrz ? 2019-03-25 15:42:15
0 0
Może ktoś odpowiedzieć na pytanie, czy nadal jest obsadzone stanowisko wiceburmistrza ? jeśli tak to kiedy ten wiceburmistrz przyjmuje ? /dni, godziny/ ???