Rodzinne bieganie w Brzozowie. „Nowe życie” stadionu lekkoatletycznego (FILM, ZDJĘCIA)

|

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Aktywny styl życia  staje się coraz bardziej popularny , zapotrzebowanie na nowe obiekty sportowe nieustannie wzrasta. Z tego powodu w Brzozowie dokonano przebudowy stadionu, który wyposażono w 400-metrową bieżnię o nawierzchni tartanowej. Obiekt lekkoatletyczny oficjalnie oddano do użytku. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego i galerii zdjęć. 


Komentarzy: 16 do “Rodzinne bieganie w Brzozowie. „Nowe życie” stadionu lekkoatletycznego (FILM, ZDJĘCIA)”

 1. marek pisze:

  fajny ten nasz nowy stadion

 2. Stara data pisze:

  Zaczyna żyć ten stadion i to miasto, wczoraj jeszcze przed otwarciem przejeżdżając widziałam dużo ludzi, w połączeniu ze skejtparkiem daje to fajny obiekt, czyżby młodzi odeszli w końcu od komputerów? :)))

 3. Anonim pisze:

  Obiekt bardzo ładny ale a tle wspinalnie zjadaja korniki i moze spasc na nowy tartan!!!!!!!!!!!!

 4. Mieszkaniec Brzozowa pisze:

  Super obiekt i super zabawa, ale szkoda że organizatorzy nie wywiązali się z podstawowego punktu obowiązującego regulaminu. Wyraźnie w nim było zaznaczone, iż w zawodach biorą udział mieszkańcy Gminy BRZOZÓW! Można było zauważyć, że w wielu konkurencjach wysokie miejsca zajmowali uczestnicy spoza naszej gminy. Po co ustalać regulamin, skoro go nie przestrzegano. Może lepie było zaprosić wszystkich mieszkańców naszego powiatu dla jeszcze lepszej zabawy !

 5. aaa pisze:

  A ja jeszcze zauważyłem że niektóre pary to nie miały nic wspólnego z rodziną. Mamy biedne się produkowały a tu parka ze znajomym tatusia.

 6. kibic pisze:

  Bo dyrektor MOSIR-u tym wszystkim wspaniale zarządza bo to znakomity manager i jeszcze z pasją do sportu. 😀 Takie ma atuty!! Dramat!

 7. Uczestniczka pisze:

  Zawody udane – nagrody pozamieniane!! Dziecko dostało nagrodę z innej konkurencji. Z resztą na kilku paczkach (nagrodach) byly zmienione dyscypliny. Organizatorzy dali wtopę!

 8. brzozowianka pisze:

  Brawa dla władz samorządowych i wszystkich osób które przyczyniły się do modernizacji tego obiektu! Brakuje tylko oświetlenia płyty/bieżni oraz nowej trybuny, takiej z prawdziwego zdarzenia bo tamta trochę straszy na tym obiekcie . Mam nadzieję że jednak to zostanie w niedługim czasie zrobione i naprawdę będziemy się cieszyć pięknym obiektem. W tym roku nie startowałam z dzieckiem w biegach rodzinnych dlatego nie będę komentować organizacji tych biegów jednak będąc przez chwilę na tych zawodach byłam zbulwersowana tym że był tam alkohol – darmowe piwo! Biegi rodzinne a tu alkohol dla kogo? Może promocja zdrowego trybu życia. Były lody dla dzieci, Ok. Zamiast tego piwa to nie lepiej było dołożyć za to darmowe owoce lub jakieś drożdżówki dla dzieciaków.

 9. Jdkdh pisze:

  Ja na podium nikogo z poza gminy nie widze a ty sie naucz przegrywac lub trening czyni mistrza

 10. oko pisze:

  Nie widzisz ? ciekawe 🙂 gratuluje Ci nagród

 11. Jdkdh pisze:

  Ja nic nie wygralem a jezeli wam chodzi o tego pana z jablonki to jak jego syn wasze zasrane miasto reprezentuje to jest dobrze

 12. oko pisze:

  czyli jednak widzisz kogoś spoza gminy 🙂 😉
  ps. Ja do chłopaka nie mam nic, ale regulamin jest po to żeby go przestrzegać !

 13. Jdkdh pisze:

  Jak bys nie mial bys nic nie pisal tylko poprostu zazdroscisz a trzeba bylo walczyc tez bys MOZE cos wygral chyba ze jestes zdolny tylko do klikania przed monitorem

 14. oko pisze:

  masz racje, zazdroszczę 🙂 ale Tobie współczuję że podstawowych rzeczy nie potrafisz zrozumieć

 15. znajomy pisze:

  rodziny pracownikow urzędu miejskiego

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.