REKLAMA
Gromek
REKLAMA

Remont Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzozowie. Ważne informacje dla czytelników (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzozowie prowadzony jest remont budynku przy ul. Sienkiewicza 1. Zakres prac obejmuje wymianę dachu, wykonanie izolacji pionowej, ocieplenie budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, szpachlowanie i malowanie ścian, wymianę podłóg, montaż podwieszanych sufitów, wykonanie podjazdu i toalety dla osób niepełnosprawnych, przygotowanie miejsc parkingowych oraz wymianę ogrodzenia.

Prace prowadzone są dzięki, pozyskanym przez Gminę Brzozów środków w ramach RPO  WP 2014-2020 pn. „Poprawa infrastruktury kultury na terenie gminy Brzozów” nazwa zadania „Rozbudowa i przebudowa budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzozowie”.

Informacja dla czytelników

Do końca maja księgozbiór udostępniany jest nadal w budynku biblioteki przy ul. Sienkiewicza 1. Od miesiąca czerwca do sierpnia planowane jest przeniesienie księgozbioru do Szkoły Podstawowej Nr 1 przy ul. Parkowej 5 i tam będzie można skorzystać z usług biblioteki. W związku z powstałymi utrudnieniami istnieje możliwość dłuższego przetrzymywania książek niż regulaminowy 1 miesiąc (przedłużony termin zwrotu obowiązywał będzie do końca października).

źródło: serwis internetowy gminy Brzozów / autor: Krystyna Rymarz, foto: NP

09-05-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.