PRZYSIETNICA: Śmierć kierowcy po wjechaniu w słup energetyczny (ZDJĘCIA)


PRZYSIETNICA / PODKARPACIE. 25-letni kierowca samochodu osobowego marki BMW zginął po wjechaniu w słup linii wysokiego napięcia. Do tragicznego wypadku doszło w niedzielny wieczór w Przysietnicy.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Przysietnicy. Kierujący BMW X5 zjechał z jezdni i uderzył w słup linii wysokiego napięcia. Młody mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Policjanci, strażacy, prokurator oraz pracownicy zakładu energetycznego pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 21.30 w Przysietnicy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW, 25-letni mieszkaniec gminy Brzozów, na prostym odcinku drogi, zjechał z jezdni i uderzył w słup energetyczny. Mężczyzna zginął na miejscu. W samochodzie nie było pasażerów.

5

Ponieważ na jedni leżały przewody linii wysokiego napięcia, droga powiatowa w Przysietnicy była zablokowana przez 3 godziny. Policjanci w tym czasie zorganizowali objazdy.

Na miejscu wykonano czynności procesowe, ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. Prowadzone dochodzenie pozwoli na dokładne wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: KPP Brzozów
foto: materiały nadesłane/KPP Brzozów


Komentarzy: 10 do “PRZYSIETNICA: Śmierć kierowcy po wjechaniu w słup energetyczny (ZDJĘCIA)”

 1. Brzozowiakk pisze:

  BMW ma pecha do kierowców ….

 2. Motywator pisze:

  Skad wiedza ze jechal szybko? Zero sladow hamowania na omprostym odcinku drogi normalnie zjechal na pobocze. Cos wyskoczylo zeslab za gapil sie. Wypadek. Spoczywaj w pokoju Darku [*]

  • hv pisze:

   No tak, bo przy przepisowych 50 km/h auto na pewno rozwaliłoby się tak jak na zdjęciach. Zabił się na własne życzenie.

 3. Anonim pisze:

  Ja pierdziele Ewkaxd po gówno się tu wypowiadasz skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia. Popis to ty tu próbujesz robić. Pomyśl co czuje jego rodzina. Ciekawe jak to się przytrafi twojemu blaskiemu. Tez się mamy z tego cieszyć. Ogarnij się głupia…

 4. Matka pisze:

  Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich…Dzięki Bogu, że nie było więcej ofiar…

 5. Kinga pisze:

  Prosze o uszanowanie rodziny poszkodowanego i nie zamieszczanie nieprawdziwych czy przykrych komentarzy.

 6. Renata pisze:

  Proszę przyjąć wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.

 7. Paweł pisze:

  Bardzo proszę o przyjęcie tych kilka słów dla Rodziny bliskich, krewnych, koleżanek, przyjaciół. Nic nie trwa wiecznie, nic nie cofnie czasu, stało się, nikt nie ma prawa osądzać, ani mówić o tym, co nie ma zielonego pojęcia. Z głębokim żalem smutkiem składam Wam szczere kondolencje. Takiej chwili powinniśmy się trzymać razem.

 8. Wojna pisze:

  Śpieszmy się kochać worów.. Tak szybko odchodzą.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.