Przedszkolaki z Brzozowa wcieliły się w role aniołów, pasterzy i mędrców (ZDJĘCIA)


BRZOZÓW / PODKARPACIE. Piękne dekoracje, stroje, dźwięk kolęd, sypiący śnieg i siarczysty mróz za oknem wprowadziły w świąteczny nastrój w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 w Brzozowie w dniach 11 i 12 stycznia br. 

W tych dniach w PS Nr 2 w Brzozowie przedszkolacy z grupy Pszczółki prezentowały widowisko bożonarodzeniowe, przygotowane przez opiekunki Joannę Śnieżek, Monikę Dydak i Annę Tabisz.

ts1

Odegrane z wielkim przejęciem przez sześciolatków scenki z życia narodzonego Jezuska, przybycie aniołów, pasterzy, mędrców z darami przeplatane były kolędami i pastorałkami. Do szopki przybyły także dzieci z wózeczkiem dla dzieciątka.  Dzieci występowały trzykrotnie. Pierwszy raz przed społecznością przedszkolną, drugi raz przed rodzicami i trzeci raz dla babć i dziadków z okazji zbliżającego się ich święta.Dodatkowo babcie i dziadkowie usłyszeli piosenki oraz podziwiali występy taneczne przygotowane specjalnie dla nich. Seniorzy otrzymali również drobne upominki od swoich wnucząt.

ts6

ts3

Źródło: gmina Brzozów


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.