REKLAMA
Strony WWW Sanok

Projekt ,,Odnawialne źródła energii dla mieszkańców gminy Dydnia”. Skorzysta 164 gospodarstw domowych

GMINA DYDNIA / PODKARPACIE. Zarząd Województwa Podkarpackiego podjął uchwałę o dofinasowaniu w ramach osi priorytetowej III Czysta energia, działanie 3.1. Rozwój OZE – projekty parasolowe, nabór nr RPPK.03.01.00-18-001/16 na montaż instalacji odnawialnych źródeł energii (kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, kotły, co. na biomasę) – pn.: „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Zagórz i Gminy Dydnia” dla 517 gospodarstw domowych w Gminie Zagórz, jak i 164 gospodarstw domowych w Gminie Dydnia.

Projekt realizowany będzie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.  Mieszkańcy poniosą 15 % kosztów kwalifikowanych. Inwestycje w tym zakresie w sposób istotny przyczynią się do poprawy jakości powietrza.

Podpisanie przez gminy stosownych umów w kwestii przedmiotowego dofinansowania wymienionego zadania, pozwoli na dopracowaniu i uszczegółowieniu harmonogramów działań wspólnie z Gminą Zagórz. Urząd Gminy poinformuje zainteresowanych mieszkańców o kolejnych poczynaniach w zakresie.

02

ŹRÓDŁO: UG Dydnia

25-09-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

argo2018-01-11 12:57:45
0 0
A dlaczego tylko 164 ?