REKLAMA

„Prędkość” – wyniki policyjnych działań

BRZOZÓW / PODKARPACIE. 29 ujawnionych wykroczeń i 2 zatrzymane prawa jazdy – to bilans piątkowej akcji „Prędkość”. Brzozowscy policjanci prowadzili działania w godzinach od 6 do 22.

W miniony piątek już od wczesnych godzin rannych brzozowscy policjanci prowadzili wzmożone działania „Prędkość”. Ich podstawowym celem było ujawnienie kierowców przekraczających dozwoloną prędkość, zwłaszcza w obszarze zabudowanym. Akcja zakończyła się o godz. 22.

554575621

 

W tych kilkunastu godzinach służby policjanci ujawnili 29 wykroczeń związanych z nieprzestrzeganiem tych przepisów. Na sprawców funkcjonariusze łącznie nałożyli 28 mandatów, a jednego pouczyli.

Ponadto wśród zatrzymanych do kontroli kierowców policjanci ujawnili dwóch, którzy przekroczyli prędkość o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Ci poza wysokim mandatem karnym musieli dodatkowo pożegnać się ze swoim prawem jazdy na najbliższe trzy miesiące.

KPP Brzozów

29-08-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.