REKLAMA
TORUS

Pożar budynku gospodarczego w Jasienicy Rosielnej (ZDJĘCIA)

Do pożaru budynku gospodarczego doszło  22 września 2017r. o godz. 14.00. Dyżurny SK Komendanta Powiatowego w Brzozowie zadysponował zastępy z JRG Brzozów, OSP Jasienica Rosielna, OSP Blizne. Strażacy po przybyciu zastali palący się budynek gospodarczy murowany, kryty eternitem. Na miejscu pożaru nie było osób poszkodowanych. W odległości ok. 4 metrów od palącego się obiektu znajdował się budynek mieszkalny murowany.

Jako pierwsze przybyłe zastępy OSP Jasienica Rosielna, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia, a ratownicy podali dwa prądy wody w natarciu na palący się budynek. Przybyłe zastępy JRG Brzozów podały kolejne dwa prądy wody: jeden w natarciu na palący się budynek, drugi w obronie na obiekt mieszkalny. Odłączono dopływ prądu z palącego się budynku gospodarczego.

Dojeżdżające kolejne zastępy OSP sukcesywnie włączały się do prowadzonych działań. Po zlokalizowaniu pożaru przystąpiono do sukcesywnego usunięcia siana i słomy oraz usunięto maszyny rolnicze. Na miejsce przybył patrol Policji i Pogotowie Energetyczne oraz nadzór budowlany.

Po usunięciu i przelaniu wodą słomy i siana zakończono działania. Zniszczeniu i spaleniu uległy: dach budynku gospodarczego, wyposażenie w tym: instalacja elektryczna z zegarem, drobny sprzęt gospodarczy( wiadra, grabie, drewno opałowe), częściowemu spaleniu i zalaniu (siano i słoma). Działania trwały blisko 4 godziny.

ŹRÓDŁO: KP PSP Brzozów

27-09-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.