REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI: Policjanci podsumowali akcję „Boże Ciało 2016”

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci podsumowali działania „Boże Ciało 2016”. Akcja trwała 5 dni.

Jak zwykle w tym okresie na drogach pojawiło się więcej patroli. Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem osób podróżujących drogami powiatu brzozowskiego. Nie obeszło się jednak bez kolizji i nietrzeźwych kierowców.

Od środy 25 maja brzozowscy policjanci realizowali zadania wynikające ze wzmożonych działań „Boże Ciało 2016” ukierunkowanych na bezpieczeństwo użytkowników dróg. Jak co roku, funkcjonariusze nie tylko upłynniali ruch, ale również prowadzili kontrole mające na celu ujawnianie nietrzeźwych kierowców, przekraczających dozwoloną prędkość czy  stwarzających zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

632867705

Działania zakończyły się w niedzielę 29 maja.

Podczas prowadzonej akcji na terenie powiatu brzozowskiego doszło do trzech kolizji drogowych. Na szczęście nikt w nich nie ucierpiał. W tych dniach nie zabrało również nietrzeźwych kierowców.  Funkcjonariusze ujawnili dwie takie osoby, którym za popełnienie przestępstwa kierowania w stanie nietrzeźwości grożą surowe sankcje karne.

Nad bezpieczeństwem osób podróżujących po drogach powiatu brzozowskiego przez ten „długi weekend” czuwało 82 policjantów.

źródło: KPP Brzozów

30-05-2016
Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.