REKLAMA
Szymon Stapiński Maria Janas

POWIAT BRZOZOWSKI: Pięć kolizji w dwa dni (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Od 14 czerwca trwała policyjna akcja „Boże Ciało 2017”. Jak co roku, na drogach powiatu pojawiło się więcej patroli. Pomimo wzmożonych kontroli drogowych, w ubiegłą sobotę i niedzielę, doszło do pięciu zdarzeń drogowych. Trzem osobom została udzielona pomoc medyczna.

W sobotę policjanci wykonywali czynności na miejscach czterech kolizji.

Przed godz. 16, na drodze wojewódzkiej w Domaradzu, 28-latka kierująca audi na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem. Samochód dachował. W aucie podróżowało troje pasażerów, w tym dwoje dzieci. Na szczęście nikt nie został ranny.

10 minut później, na zakręcie na drodze krajowej w Jasienicy Rosielnej, ciężarówka zjechała częściowo na przeciwległy pas ruchu i tyłem naczepy uderzyła w samochód osobowy. Kierująca skodą zjechała do krawędzi jezdni, jednak nie zdołała uniknąć zderzenia. 56-letnia mieszkanka Rzeszowa nie zapamiętała numerów rejestracyjnych samochodu ciężarowego, który nie zatrzymując się odjechał  z miejsca kolizji. Kobieta nie odniosła obrażeń, uszkodzona została lewa strona jej pojazdu.

O godz. 18, również na krajowej 19 w Jasienicy Rosielnej, czołowo zderzyły się toyota yaris i vw golf. Policjanci ustalili, że kierująca toyotą, 21-letnia mieszkanka Krosna, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Drugim samochodem podróżowały 3 osoby – kierująca volkswagenem i jej nastoletnia córka zostały przewiezione do szpitala. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne. Droga była zablokowana przez dwie godziny.

Kolejna kolizja miała miejsce o godz. 20, na drodze krajowej w Domaradzu. Kierująca chryslerem 21-latka skręcając w prawo, uderzyła w ciężarową scanię, która czekała na przywrócenie ruchu zablokowanego po wcześniejszym zdarzeniu. Podczas tej kolizji nikt nie doznał obrażeń, uszkodzone zostały tylko pojazdy.

W niedzielę policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło przed godz. 19, na drodze wojewódzkiej w Starej Wsi. Funkcjonariusze ustalili, że kolizję spowodował kierujący fiatem mieszkaniec gminy Brzozów. Mężczyzna nie zauważył nadjeżdżającego z naprzeciwka opla i skręcił w lewo. Obydwa pojazdy zakończyły jazdę w przydrożnych rowach. Oplem podróżowały dwie osoby, którym nic się nie stało. 72-letni kierowca fiata został przewieziony do szpitala, jednak nie odniósł poważnych obrażeń. Podczas wyciągania samochodów z rowów, ruch odbywał się wahadłowo.

Zdarzenie w Jasienicy Rosielnej:

Zdarzenie w Starej Wsi:

Źródło: KPP Brzozów

19-06-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.