Policyjny pościg za pijanym kierowcą bez prawa jazdy


BRZOZÓW / PODKARPACIE. Kierowca audi nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu wpadł jednak w ręce brzozowskich policjantów. Okazało się, że 37-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania, a dodatkowo ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

W piątek policjanci ruchu drogowego prowadzili radarową kontrolę prędkości w Przysietnicy, w okolicy miejsca wypadku drogowego, w którym w ubiegłym tygodniu zginął młody mężczyzna. Funkcjonariusze dali sygnał do zatrzymania się kierującemu audi, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 37 km/h. Na widok patrolu samochód przyśpieszył. Policjanci podjęli pościg i zatrzymali pojazd w pobliżu miejscowego sklepu.

Kierującym audi był 37-letni mieszkaniec Brzozowa. Badanie stanu trzeźwości wyjaśniło, dlaczego nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

37-latek nie posiadał również prawa jazdy, ponieważ uprawnienia do kierowania zostały mu cofnięte. W pojeździe podróżowało dwoje pasażerów, oni także znajdowali się pod wyraźnym działaniem alkoholu.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

303-126219

źródło: KPP Brzozów


Komentarzy: 8 do “Policyjny pościg za pijanym kierowcą bez prawa jazdy”

 1. Lopez pisze:

  Z takim wynikiem to już tylko do wora na 5 lat

 2. Ppapapap pisze:

  Mieszkaniec Brzozowa – czytaj uważnie palancie

 3. Hehehe pisze:

  Oby takich debili jak naj mniej bylo

 4. RSA pisze:

  RSA I WSZYSTKO JASNE

 5. Motywator pisze:

  Szkoda ze na zdjeciu to blizne a nie przysietnica 🙂 🙂

 6. przysietczanka pisze:

  a dlaczego szkoda?

 7. Ps pisze:

  Często muszę przejeżdzać Przysietnicą , strach jest zawsze , u siebie wolno im jeżdzić jak chcą , dużą szybkościa , środkiem jezdni .Jadąc od Brzozowa można uciec na pobocze , jadąc w drugą stronę już nie bo są krawężniki. Radiowozami policja tego nie wyłapie bo jest to naród zorganizowany . Brzozów ma nieoznakowane samochody dlaczego nie mogą wjechać do Przysietnicy? Czyzby już ogłosili autonomię u siebie ? a może policja tam się boi ?

 8. C1234 pisze:

  Przez Palestyne przejechac to jak na autodromie tylko zamiast pacholkow są wory.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.