REKLAMA
Strony WWW Sanok

Policjanci poszukują właściciela telefonu. Coś wiesz? Powiadom funkcjonariuszy

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie poszukują właściciela telefonu komórkowego marki HTC, który został znaleziony w Przysietnicy. Właściciel telefonu proszony jest o kontakt z brzozowskimi policjantami.

 

Zgubiony telefon został znaleziony 31 grudnia 2018 roku, około godz. 8 przez mieszkankę powiatu brzozowskiego. Jest to telefon marki HTC w kolorze czarnym, bez widocznych znaków identyfikacyjnych. Telefon ma popękany wyświetlacz.

Osoba, która utraciła przedmiotowy telefon proszona jest o odbiór swojej własności w Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie w pokoju nr 6. Ponadto prosimy wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia właściciela przedmiotowego telefonu, o kontakt telefoniczny pod nr tel. 13 43 08 337 – czytamy na stronie brzozowskiej policji.

W celu odebrania telefonu należy przedstawić dokumenty potwierdzające jego własność (umowa sprzedaży, umowa z operatorem), bądź podać inne informacje umożliwiające jego jednoznaczną identyfikację.

 

KPP Brzozów

02-01-2019


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Hauuu hauuu2019-01-02 19:41:53
0 0
Wy pieski na prawde wam sie nudzi?!nie macie co robic?to co robi pies ,jak nie ma co robic? No chyba ze to jakas powazna sprawa,to wtedy sory i chwdp
Nie rozumiem:2019-01-03 22:00:32
0 0
to policja nie może ustalić właściciela po numerze IMEI ? Ciekawe.