Policja szuka zaginionego Jakuba Janowskiego. Widziałeś go? Poinformuj służby (ZDJĘCIE)


SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci poszukują zaginionego Jakuba Janowskiego, 20-letniego mieszkańca Sanoka. Wczoraj około godz. 19.40 zaginiony wyszedł z domu, nie informując domowników dokąd idzie. Niestety z mężczyzną w dalszym ciągu nie ma żadnego kontaktu. Do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

303-145579

Rysopis zaginionego: wzrost 176 cm, waga około 60 kg, szczupłej budowy ciała, twarz owalna szczupła, włosy blond, krótkie, proste.

Znaki szczególne: tatuaż na prawym przedramieniu przedstawiający różaniec i płaczącą Madonnę, na lewej piersi wytatuowane liczby- 16.10, tatuaż na lewym barku przedstawiający żółwia, na plecach widoczna blizna po szyciu chirurgicznym.

Mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę z kapturem z napisem 4F, ciemne spodnie (zielone lub czarne) z licznymi kieszeniami, buty koloru czarnego z napisem Nike.

Wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3 tel. 13 46 57 326, 13 46 57 310 lub na numer alarmowy 997.

źródło: KPP Sanok


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.