REKLAMA

Pijany motorowerzysta wjechał do rowu

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty. Mężczyzna, który kierował jednośladem, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Okazało się, że był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj (23 bm.) w Haczowie około godz. 10.30, na drodze powiatowej prowadzącej do miejscowości Bzianka. Policjanci wstępnie ustalili, że 42-letni mieszkaniec Haczowa kierując motorowerem, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna w wyniku upadku doznał obrażeń. Na miejscu interweniowało lotnicze pogotowie ratunkowe i karetka pogotowia, którą 42-latek został przewieziony do szpitala.

Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość motorowerzysty. Okazało się, że był pijany. Urządzenie wskazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Na miejscu wypadku funkcjonariusze wykonali czynności procesowe, które pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. 42-letni mieszkaniec Haczowa za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

808437013

KPP Brzozów

24-09-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.