REKLAMA

Parafialny Piknik Rodzinny w Humniskach

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej CARITAS oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży działające przy parafii pw. św. Stanisława Biskupa w Humniskach zapraszają na Parafialny Piknik Rodzinny.  Impreza odbędzie się na boisku szkolnym przy Zespole Szkół w Humniskach (Duża Strona), dnia 4 września od godz. 14.00. 

Na scenie wystąpią : Michał Matuszewski – finalista XI edycji Must Be The Music wraz z zespołem Szkolne Koło Teatralne „TARAM”.  Gościem specjalnym na Parafialnym Pikniku będzie zespół wokalno- instrumentalny „Twoje Niebo”. Dzisiaj w jego skład wchodzi 30 wokalistów i instrumentalistów. Ich twórczość, podobnie jak życie, to muzyka w różnych odsłonach takich jak jazz, gospel, rock, reggae, soul, pop oraz poezja śpiewana.

 

Ponadto, na dzieci jak również dorosłych czeka wiele atrakcji, tj.: piernikowe cuda, animacje plastyczne, grillowanie, swojskie jadło, domowe wypieki oraz przejażdżki na koniach. Zapraszamy!

unnamed

30-08-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.