REKLAMA
Strony WWW Sanok

Osobówką zjechała do rowu i uderzyła w drzewo (FOTO)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. W Jabłonicy Polskiej kierująca samochodem osobowym straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo.

 

2 stycznia około godziny 8.10 zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Brzozowie do zdarzenia drogowego na drodze gminnej w Jabłonicy Polskiej – relacjonują strażacy z OSP.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy-ochotnicy zastali samochód osobowy znajdujący się w rowie, po uderzeniu w drzewo. Samochodem podróżowała wyłącznie kobieta, która samodzielnie opuściła pojazd przed przybyciem służb.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej kierującej, odłączeniu akumulatora oraz zakręceniu butli z gazem. Na czas prowadzenia działań wprowadzono ruch wahadłowy – kwitują strażacy.

Na miejsce zdarzenia przybył również zespół ratownictwa medycznego z Brzozowa oraz patrol policji.

 

   

źródło/foto: OSP Jabłonica Polska/fb

03-01-2019


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Sąsiad.2019-01-03 18:40:21
0 0
Jaki ruch !!!!! w tym miejscu jedzie jeden samochód na godzinę może a służb hooooooo!!!
Kierowca2019-01-03 21:27:19
0 0
Jeżeli tak nadal mamy jeździć po takich drogach gdzie "firma" odpowiadająca za utrzymanie dróg jest beznadziejna i ma nieodpowiedni sprzęt ale ma beznadziejne zarządzanie i ciepłe posadki to tak dalej kierowcy bedą się męczyć i rozbijać czas najwyższy na przetarg do utrzymania dróg w powiecie