REKLAMA
WUP

Osoba pobierająca zasiłek dla bezrobotnych nie może podjąć stażu- wyjaśnia dyrektor PUP w Brzozowie Józef Kołodziej (FILM)

|

Osoba pobierająca zasiłek dla bezrobotnych nie może podjąć stażu- wyjaśnia dyrektor PUP w Brzozowie Józef Kołodziej (FILM)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE . Na adres mail-owy redakcji otrzymaliśmy zgłoszenie, którego treść odnosiła się do braku akceptacji ze strony Powiatowego Urzędu Pracy w Brzozowie w sprawie przyznania stażu. Swoją prośbę o pomoc wyraził zaniepokojony mąż. Osoba, której sprawa dotyczy była zarejestrowana jako bezrobotna z prawem do zasiłku w Powiatowym Urzędzie Pracy w Brzozowie . 

W tym samym czasie wspomniana Pani znalazła pracodawcę, który wyraził chęć przyjęcia jej na straż. Odpowiedź z urzędu była następująca:

,,Nie może Pani podjąć stażu gdyż ma pani zasiłek, którego nie można przerwać, a poza tym jakieś pieniądze Pani dostaje, wiec to Pani wystarczy”.

Zaistniałą sytuację wyjaśnia dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Brzozowie Józef Kołodziej.

Na stronie Brzozow24.pl znajdą Państwo kryteria kierowania przez Starostę Brzozowskiego bezrobotnych do odbycia stażu-pobierz pdf

08-09-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.