REKLAMA
Strony WWW Sanok

OPRAWA KIBICÓW BRZOZOVII BRZOZÓW: Takie spektakle chcemy oglądać! (FILM)

|

OPRAWA KIBICÓW BRZOZOVII BRZOZÓW: Takie spektakle chcemy oglądać! (FILM)

BRZOŻÓW / PODKARPACIE. Używanie materiałów pirotechnicznych na stadionach jest zabronione. Patrząc jednak na oprawę spotkania jaką przygotowali kibice Brzozvii Brzozów podczas ostatniego ligowego starcia (15 bm.), grzechem byłoby gdyby klub spotkała z tego tytułu jakaś kara.

Efektownie, barwnie a co ważne kulturalnie i skutecznie, kibice miejscowej drużyny zagrzewali piłkarzy do walki.

Stwierdzenie liczy się jakość, a nie ilość jest w tym przypadku zdecydowanie na miejscu!

Dodajmy, że sympatycy Brzozovii nie zapomnieli ponadto o chorej Oliwii. Przypomnijmy, że dochód z biletów oraz licytacji został przeznaczony na leczenie 13-latki. W sumie udało się uzbierać ponad 4,5 tys. zł.

Brawo!

oprawa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Grali dla Oliwii. Nieuznany gol i bramka w końcówce. Wspaniały doping kibiców! (SKRÓT MECZU)

16-04-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Polityka polityka2018-04-16 12:16:44
0 0
Czysta propaganda władzy. Chcą zdobyć młody elektorat w Brzozowie to pokazują jakie piękne jest to, co zazwyczaj tępili. Szkoda że łlodarze nie zadbają o odpowiednią infrastrukturę sportową w gminie. Gdzie trybuny z prawdziwego zdarzenia, gdzie sztuczne nawierzchnie z oświetleniem, gdzie hala sportowa z prawdziwego zdarzenia z widownią dla kibiców. Zamiast opłacać portale internetowe z budżetowych pieniędzy które pokazują cudowne rządy elit Brzozowskich siejąc propagandę lepiej zostawić potomnym w spadku infrastrukturę. Ponadto promując tego typu "zabawę" na obiekcie sportowym chyba ktoś zapomniał, że regulaminy rozgrywek zabraniają wnoszenia i używania materiałów pirotechnicznych oraz rac na stadionach.
mc2018-04-16 12:47:51
0 0
mecz charytatywny a te stare dziadki tylko kurr i kurr!!! Kultury troche !!!! Jak można taką łacine udostępniać !
Widz2018-04-16 16:01:24
0 0
Nawet na meczu sportowym o mistrzostwo klasy A połączonym z akcją charytatywną niektórzy dopatrują się propagandy władzy.A to dzięki społecznemu zaangażowaniu się działaczy sportowych i inicjatorów akcji moglismy obejrzec piekne sportowe widowisko .Pieniądze za wejsciówki i z aukcji zostały przeznaczone na zbożny cel(dużo zdrowia dla Olivii).Infrastrukture sportową mozna obejrzeć sobie w każdej wiosce w naszej Gminie .Trybuna głowna tez doczeka się remontu.A hala sportowa czy jest aż tak potrzebna?Widac że niektorzy poza Brzozow nosa nie wychylali bo nie widzieli opraw meczow piłkarskich w duzo wyzszych ligach..Mimo że race są zabronione są stosowane na całym świecie.Najwazniejsze w tym wszystkim jest to aby były użyte w sposob bezpieczny dla wszystkich uczestnikow imprezy .A w Brzozowie kibice zrobili to profesjonalnie.!
Do Widza2018-04-16 20:01:41
0 0
Kibice profesjonalnie złamali prawo?
CO TO JEST2018-04-25 09:04:58
0 0
KIBICE WNOSZĄ NA OBIEKT SPORTOWY Raca jest wyrobem pirotechnicznym, i zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez , ten, kto posiada na imprezie wyroby pirotechniczne, materiały pożarowo niebezpieczne lub inne przedmioty lub materiały wybuchowe, podlega grzywnie w wysokości nie mniej niż 180 stawek dziennych oraz karze ograniczenia lub pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat (art. 59). Dodatkowo osoba skazana za powyższe przestępstwo może otrzymać od sądu zakaz wstępu na imprezę (art. 66) CZYLI W TAKI PRZYPADKU ZASADNE JEST POWIADOMIENIE PROKURATURY W CELU WSZCZĘCIA POSTĘPOWANIA I UKARANIA WINNYCH. z DRUGIEJ STRONY NIE WYOBRAŻAM SOBIE IŚĆ NA MECZ Z RODZINA, W CZASIE KTÓREGO KTOŚ ODPALA NIEBEZPIECZNE MATERIAŁY. CZY W RAZIE WYPADKU MIEJSCOWA WŁADZA TEŻ BY TAK CHWALIŁA SIĘ IMPREZĄ ?