REKLAMA
Strony WWW Sanok
REKLAMA

Obradowały połączone komisje. Głównym tematem wykonanie budżetu w 2017 roku (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. We wtorek, pod przewodnictwem Edwarda Sabika obradowały połączone komisje Rady Miejskiej w  Brzozowie. W posiedzeniu wziął udział burmistrz Brzozowa Józef Rzepka wraz ze swoimi zastępcami, skarbnikiem i sekretarzem gminy.

Tematem obrad była na początek dyskusja ws. sprawozdań: z wykonania budżetu gminy, o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, o przebiegu wykonania planu finansowego samorządowych instytucji kultury i samodzielnego publicznego zakładu opieki zdrowotnej oraz informacji o stanie mienia komunalnego za 2017 r.

Następnie na pytania radnych dotyczące spraw dotyczących wodociągów, kanalizacji i PSZOK-u odpowiadali: prezes PGK w Brzozowie Jacek Szklarz i jego współpracownik Grzegorz Rzepka.

Ostatnia część posiedzenia komisji była poświęcona opiniowaniu materiałów na najbliższą sesję oraz sprawom bieżącym.

źródło: serwis internetowy gminy Brzozów / autor: DK

22-05-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Brzozowianin2018-05-23 08:39:44
0 0
Chciał bym poruszyć tutaj sprawę Brzozowskiego stadionu dlaczego na tym obiekcie żądza dzialacze tej śmieszne Brzozowi skoro jest to obiekt miejski a dzieci ze stowarzyszenia orzelki są odsyła ę na boczne boisko chyba nie po to gmina inwestowania w stadion żeby teraz służył tym śmiesznym kopaczom. Gdzie jest dyrektor Dytko i ci wszyscy kierownicy orzelki zorganizowały piękny turniej charytatywny to te lenie (chodzi mi o pracowników gospodarczych mosiru) nie potrafili nawet wykosic stadionu i te biedne małe dzieci miały problem z kopnieciem piłki. Mieszkańcy w nas siła zróbmy coś z tym.
no cóż2018-05-24 07:23:47
0 0
Po prostu trzeba zmienić gospodarza Skoro pracownicy mosiru nie potrafią skosić trawy dla dzieciaków które wola pograć w piłkę niż siedzieć przed kompem to oznacza że nie ma nad nimi kontroli. znając życie w Gminie Brzozów tymi pracownikami są jakieś znajomki i pociotki aktualnej władzy i wali ich to czy trawa jest skoszona czy nie. Osobiście nie mogę pojąć jak można tak nieudolnie rządzić tak małym miasteczkiem? Aktualna władza w Brzozowie nie poradziła by sobie z zarządzaniem osiedlem w Rzeszowie. Totalny brak profesjonalizmu i podejścia do ludzi. Patrząc na zdjęcia z obrad komisji to aż rzuca się w oczy zniechęcenie radnych. Od dawna już nie mieszkam w Brzozowie ale odwiedzając to miasteczko z wizyty na wizytę widzę totalny jego upadek. Robi się z Brzozowa przechowalnia dla nierobów i sypialnia dla wyjeżdżających za pracą. Nie mogę pojąć dlaczego jego obywatele w końcu nie postawia na ludzi ambitnych albo przynajmniej stwarzających pozory że im zależy?
Mieszkańcy2018-05-24 10:23:29
0 0
Mieszkańcy Gminy Brzozów sami sobie są winni , że nie tylko oglądają , ale i płacą za prywatny folwark. Dziwi naiwność ludzi starszych , którzy uczestniczą np. w tzw. "święconce dla seniora" a traktowani są przedmiotowo jako potencjalny elektorat obecnej władzy. Podobnie wykorzystywani są strażacy OSP , Koła Gospodyń Wiejskich i zespoły folklorystyczne Za jakieś marne odznaczenia lub pieniądze popierają władzę, która szkodzi dobru wspólnemu , a robi dobrze sobie przez wygórowane pobory i diety radnych , zatrudnianie rodziny i znajomych , wyprzedaż majątku będącego własnością wszystkich podatników , podnosząc podatki i opłaty lokalne niewspółmiernie do sytuacji ekonomicznej mieszkańców oraz zadłużając podległy sobie samorząd na następne pokolenia. Władza w pewnym stopniu uwikłała księży proboszczów , którym "dozuje" pieniądze , najczęściej przed wyborami , aby z ambony wyborcy usłyszeli ciepłe słowa hojnym dobroczyńcy. Nie zapominajmy jednak , że władza , aby dać najpierw musi zabrać podatnikom. Pieniądze nie spadają z nieba , również te unijne. Najpierw podatnicy muszą zapłacić. Trzeba mieć nadzieję , że wśród wyborców , zwłaszcza młodych nastąpi mobilizacja i pogonią władzę złą i szkodliwą społecznie.