O współpracy z posłami, walce ze smogiem i strefie ekonomicznej. Interpelacje, zapytania radnych i wolne wnioski (FILM)

|

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania relacji z przebiegu interpelacji, zapytań radnych oraz wolnych wniosków podczas ostatniej, zwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Brzozowie. W trakcie posiedzenia m.in. poruszono temat współpracy z posłami, programu walki ze smogiem, strefy ekonomicznej i selektywnej zbiórki odpadów. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

BRZOZÓW: Radni szantażowani przez wiceprzewodniczącego? Zobacz materiał (FILM)

Sprawozdanie z działalności burmistrza Józefa Rzepki w okresie międzysesyjnym (FILM, ZDJĘCIA)


Komentarzy: 6 do “O współpracy z posłami, walce ze smogiem i strefie ekonomicznej. Interpelacje, zapytania radnych i wolne wnioski (FILM)”

 1. Brzozowiak pisze:

  Super bardzo się ciesze że jesteście i sesje są nagrywane!! można sobie odsłuchać o czym radni dyskutują

 2. Kułak S. pisze:

  Witam. Szanowni Państwo, jeżeli interesuje Was sprawa dotycząca spalania niedozwolonych „paliw” w piecach c.o., i co za tym idzie zanieczyszczenia powietrza, a także postępowania w takim przypadku, odpowiedzi udzielił z-ca burmistrza Pan Kamiński w 46 min. filmu. Tym samym odpowiedział na zadane przeze mnie pytanie, które zobowiązałem się zadać w Państwa imieniu. Pozdrawiam.

 3. demokrata pisze:

  jednak basen rośnie Panie Burmistrzu http://esanok.pl/2017/sanocki-basen-rosnie-w-oczach-zobacz-zdjecia.html proszę nie kamać

 4. aaa pisze:

  Nigdy nie będzie lepiej jezeli polityka gminy odnosnie spalania plastikow ograniczy się do informowania na zebraniach o szkodliwości . Gratulacje dla gminy za takiego radnego. Brawo panie Tympalski!!! I taki ktoś jest wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej. Przynajmniej by się pan nie odzywał. Szok. Czy pan nie zdaje sobie sprawy jakie to szkodliwe, chyba że pan sam kopci w piecu czym popadnie.

 5. nie ma bezrobocia ?! pisze:

  jakie jest w Brzozowie bezrobocie. ilu urzędników pracuje aktualnie w urzędzie pracy ? ile miesięcznie kosztuje utrzymanie tego urzędu ? czy mają być po nowym roku zlikwidowane ? :

  „Urzędy pracy do likwidacji? Na razie rząd chce je odebrać samorządom

  Ministerstwo pracy chce przeniesienia urzędów pracy z samorządów do administracji rządowej. Takie centralne sterowanie ma poprawić skuteczność pośredniaków krytykowaną przez NIK. Z kolei politycy Kukiz’15 przekonują, że jedynym dobrym pomysłem na przyszłość UP jest ich likwidacja. – Nie ma bezrobocia. Dlatego nie ma sensu wydawać 4 miliardów rocznie na ich utrzymanie – powiedział WP money wiceszef klubu Marek Jakubiak.
  Plany rządu oficjalnie potwierdził ostatnio wiceminister Stanisław Szwed. Zmiana ma przyczynić się do poprawy efektywności pracy UP. Lepiej ma być szczególnie w obszarze aktywizacji bezrobotnych, na co stawia rząd PiS.

  Reforma ma dać rządzącym większy wpływ na to, jak wydawane są środki finansowe przeznaczane na ten cel. Teraz ma być łatwiej wprowadzać jakiekolwiek zmiany, bo i sytuacja na rynku pracy jest najlepsza od lat. Rzecz jednak w tym, że to, co dla rządu jest wystarczająco dobrym pretekstem do reformowania urzędów pracy, dla polityków Kukiz’15 jest doskonałym pretekstem do ich likwidacji.
  Jak bezrobocie było na poziomie 20 proc., to ich funkcjonowanie miało sens. Trzeba było pomóc ludziom, którzy pogubili się w transformacji. Teraz bezrobocia nie ma. Dlatego nie ma sensu wydawać 4 miliardów rocznie na ich utrzymanie – mówi wiceszef klubu Kukiz’15 Marek Jakubiak. – Lepiej je zlikwidować.”

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/urzad-pracy-bezrobocie-w-polsce

 6. brzozowianin pisze:

  ale dobrze zeby zlikwidować , bo naprawdę są nie potrzebni, tylko swoich upychają a naprawdę biednemu nic nie pomogą o wszystkim decyduje tylko
  dyrektor Pup tak jest w Brzozowie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.