REKLAMA

Niezwykłe emocje na Rynku w Brzozowie. Mieszkańcy mocno kibicowali reprezentacji Polski! (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Kilkaset kibiców dopingowało biało-czerwonych w brzozowskiej Strefie Kibica, podczas pierwszego meczu polskiej reprezentacji piłki nożnej na mundialu w Rosji. Na ogromnym telebimie młodsi i starsi obejrzeli starcie z Senegalem. Na ławce kibiców wespół z miłośnikami piłki nożnej zasiadał też burmistrz brzozowa Józef Rzepka.

Emocje na rynku w Brzozowie były prawie jak na rosyjskim stadionie Spartaka. Kibice w większości ubrani w biało-czerwone stroje najpierw wyśpiewali Mazurka Dąbrowskiego, po czym zasiedli do kibicowania naszym Orłom. Można było też spotkać osoby z pomalowanymi w tych samych kolorach buziami czy mającymi szaliki i flagi. Kibicowali zarówno mali jak i duzi. Najmłodsi strzelając gole w specjalnej strefie dla dzieci, zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  dzielnie wspierali biało-czerwonych. Najlepsi z nich otrzymali gadżety piłkarskie.

Starcie z Senegalem zakończyło się wynikiem 1:2. Przed polską reprezentacją jeszcze dwa mecze. Kolejny rozegrają w najbliższą niedzielę 24 czerwca z Kolumbią, a ostatni 28 czerwca z Japonią. Każde z tych rozgrywek będzie można obejrzeć na rynku w Brzozowie. Organizatorem brzozowskiej Strefy Kibica jest burmistrz Brzozowa Józef Rzepka. Zapraszamy do wspólnego przeżywania piłkarskich emocji i kibicowania biało-czerwonym.

źródło: serwis internetowy gminy Brzozów / autor: nm


21-06-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

\"brzozowianka\"2018-06-21 08:16:05
0 0
Pierwszy mecz suuuuper, następne takie same i 1 lipca ze spuszczoną głową powoli,........................chyba ze zdarzy się cud w co szczerze wątpię.I koniec rykowiska..
kibic2018-06-21 18:45:40
0 0
lecz się \"brzozowianka\"
Maciek2018-06-22 06:06:03
0 0
Ta strefa kibica na rynku to świetny pomysł. Nic tak nie jednoczy Polaków jak sportowe emocje. Szacun dla organizatorów i pozdrowienia dla wszystkich kibiców.
mieszkaniec2018-06-22 10:19:33
0 0
Ile gmina Brzozów zapłaciła za licencję na organizacje strefy kibica ? Dlaczego ludzie są wprowadzani w błąd że Rzepka jest organizatorem strefy kibica ? to GMINA pokrywa koszty strefy kibica nie Rzepka.
Jacek2018-06-22 11:31:37
0 0
Do Mieszkaniec: obecność na rynku podczas meczy nie jest obowiązkowa, a ja i moi przyjaciele jesteśmy na każdym, bo ta strefa kibica to świetny pomysł. Dzięki za to wszystkim organizatorom Burmistrzowi, dyrektorowi i pracownikom Domu Kultury. Łączy nas piłka i nie przejmujcie się krytyką.
Jolka2018-06-22 11:40:12
0 0
Szanowny "Mieszkańcu" a kto reprezentuje gminę? Przypadkiem nie Burmistrz Brzozowa reprezentuje Gminę Brzozów na zewnątrz? Jak imprezę organizuje Mosir, Dom Kultury, czy inna jednostka to też zaprasza mieszkańców Burmistrz Brzozowa. Więc na strefę kibica też zaprasza Burmistrz Brzozowa.
mieszkaniec2018-06-22 11:46:40
0 0
poczekamy zobaczymy jak to jest z tą promocją gminy a szczególnie ważne za ile to jest.
\"brzozowianka\"2018-06-25 15:51:49
0 0
DO KIBICA Sprawdziła się moja przepowiednia i nie powiem żeby było mi przykro.Kto wysoko leci nisko spada, jak wszędzie chyba że ma mocne "poparcie".i "finansowe zaplecze".