REKLAMA
Strony WWW Sanok
REKLAMA

Niezwykłe emocje na Rynku w Brzozowie. Mieszkańcy mocno kibicowali reprezentacji Polski! (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Kilkaset kibiców dopingowało biało-czerwonych w brzozowskiej Strefie Kibica, podczas pierwszego meczu polskiej reprezentacji piłki nożnej na mundialu w Rosji. Na ogromnym telebimie młodsi i starsi obejrzeli starcie z Senegalem. Na ławce kibiców wespół z miłośnikami piłki nożnej zasiadał też burmistrz brzozowa Józef Rzepka.

Emocje na rynku w Brzozowie były prawie jak na rosyjskim stadionie Spartaka. Kibice w większości ubrani w biało-czerwone stroje najpierw wyśpiewali Mazurka Dąbrowskiego, po czym zasiedli do kibicowania naszym Orłom. Można było też spotkać osoby z pomalowanymi w tych samych kolorach buziami czy mającymi szaliki i flagi. Kibicowali zarówno mali jak i duzi. Najmłodsi strzelając gole w specjalnej strefie dla dzieci, zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  dzielnie wspierali biało-czerwonych. Najlepsi z nich otrzymali gadżety piłkarskie.

Starcie z Senegalem zakończyło się wynikiem 1:2. Przed polską reprezentacją jeszcze dwa mecze. Kolejny rozegrają w najbliższą niedzielę 24 czerwca z Kolumbią, a ostatni 28 czerwca z Japonią. Każde z tych rozgrywek będzie można obejrzeć na rynku w Brzozowie. Organizatorem brzozowskiej Strefy Kibica jest burmistrz Brzozowa Józef Rzepka. Zapraszamy do wspólnego przeżywania piłkarskich emocji i kibicowania biało-czerwonym.

źródło: serwis internetowy gminy Brzozów / autor: nm


21-06-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.