REKLAMA

Nieletni „rolnicy”. Jeden odpowie za posiadanie, a drugi za uprawę

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci ustalili, że dwóch nastolatków z powiatu brzozowskiego, dopuścili się przestępstw narkotykowych. 15-latek odpowie za posiadanie środków odurzających, a 16-latek za uprawę konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli ujawniony susz i rośliny. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z brzozowskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że dwaj młodzi mieszkańcy powiatu brzozowskiego mogą posiadać narkotyki. W środę, około godz. 14, zauważyli jednego z chłopców na terenie Brzozowa. Młody człowiek na widok funkcjonariuszy zdenerwował się. Jego zachowanie jednoznacznie wykazywało, że ma coś przed nimi do ukrycia. Przypuszczenia policjantów były słuszne. Przy 15-latku policjanci znaleźli 5 woreczków foliowych z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotestem potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana. Jednak ostatecznie stwierdzą to specjalne badania laboratoryjne.

303-114262

W miejscu zamieszkania drugiego z chłopców, policjanci zabezpieczyli 6 pojemników z podejrzanymi młodymi sadzonkami. Każda z nich była szczegółowo opisana i dokładnie pielęgnowana. 16-latek, właściciel uprawy przyznał policjantom, że w każdym z pojemników znajdują się rośliny różnych odmian konopi indyjskich.

Zebrane w tej sprawie materiały zostaną wkrótce przekazane do sądu rodzinnego.

KPP Brzozów

27-10-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.