Nieletni „rolnicy”. Jeden odpowie za posiadanie, a drugi za uprawę


BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci ustalili, że dwóch nastolatków z powiatu brzozowskiego, dopuścili się przestępstw narkotykowych. 15-latek odpowie za posiadanie środków odurzających, a 16-latek za uprawę konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli ujawniony susz i rośliny. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z brzozowskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że dwaj młodzi mieszkańcy powiatu brzozowskiego mogą posiadać narkotyki. W środę, około godz. 14, zauważyli jednego z chłopców na terenie Brzozowa. Młody człowiek na widok funkcjonariuszy zdenerwował się. Jego zachowanie jednoznacznie wykazywało, że ma coś przed nimi do ukrycia. Przypuszczenia policjantów były słuszne. Przy 15-latku policjanci znaleźli 5 woreczków foliowych z zawartością suszu roślinnego. Wstępne badanie narkotestem potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana. Jednak ostatecznie stwierdzą to specjalne badania laboratoryjne.

303-114262

W miejscu zamieszkania drugiego z chłopców, policjanci zabezpieczyli 6 pojemników z podejrzanymi młodymi sadzonkami. Każda z nich była szczegółowo opisana i dokładnie pielęgnowana. 16-latek, właściciel uprawy przyznał policjantom, że w każdym z pojemników znajdują się rośliny różnych odmian konopi indyjskich.

Zebrane w tej sprawie materiały zostaną wkrótce przekazane do sądu rodzinnego.

KPP Brzozów


Komentarzy: 2 do “Nieletni „rolnicy”. Jeden odpowie za posiadanie, a drugi za uprawę”

  1. Anonim pisze:

    Z du** ktoś dał i tyle. Bądźmy szczerzy sami by do niczego nie doszli
    A co do tych „tajników” dalej wszystko mordo biciem albo lapowkami się dowiadujecie? 😉

  2. Anonim2 pisze:

    Opisana i pielęgnowana marihuana, wysoki poziom bezpieczeństwa w Brzozowie.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.