REKLAMA
PIOTR URUSKI
REKLAMA

Niebezpieczny wiezień wyszedł z zakładu karnego. Sąd: stwarza zagrożenie przeciwko wolności seksualnej, zdrowiu i życiu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Do naszej redakcji dotarły informacje, że na Nowym Zagórzu policjanci obserwują człowieka, który wyszedł z zakładu karnego. Jak podaje policja, wobec mężczyzny sąd orzekł, że stwarza on zagrożenie przeciwko życiu, zdrowiu i wolności seksualnej innych osób.

 – Na terenie gminy Zagórz czasowo przebywał mężczyzna, wobec którego sąd orzekł, że stwarza zagrożenie przeciwko życiu, zdrowiu i wolności seksualnej innych osób. Po odbyciu kary pozbawienia wolności osoba ta powróciła do miejsca zamieszkania, czyli na teren gminy Zagórz – informuje st. asp. Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej komendy.

– W związku z powyższym policjanci z sanockiej komendy prowadzili czynności, które miały na celu ograniczenie i zapobieganie popełnieniu przestępstwa przez tę osobę. Obecnie mężczyzna przebywa poza granicami naszego powiatu, jednak Policja na bieżąco monitoruje sprawę i dba o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu sanockiego. Wobec mężczyzny sąd w Gliwicach prowadzi postępowanie. Nie jest wykluczone, że zakończy się ono jego izolacją od społeczeństwa – dodaje rzecznik.

Nie znamy historii tego mężczyzny, nie wiemy też za co odbywał karę pozbawienia wolności.

kkk

25-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.