REKLAMA
WUP

Najlepsi z najlepszych! Doceniono sukcesy orłów sportu gminy Brzozów (RELACJA VIDEO)

|

Najlepsi z najlepszych! Doceniono sukcesy orłów sportu gminy Brzozów (RELACJA VIDEO)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W sali widowiskowej Brzozowskiego Domu Kultury odbyła się VIII edycja gali mistrzów zatytułowana „Orzeł Sportu Gminy Brzozów”. Po raz kolejny doceniono wysiłek i pracę młodych sportowców i trenerów, którzy przez cały 2017 rok sięgali po laury reprezentując gminę. Niezbędnym czynnikiem wpływającym na możliwość odnoszenia sportowych sukcesów jest odpowiednia infrastruktura.

Co roku, organizatorzy wybierają wiodącą dyscyplinę, po to, aby zwrócić uwagę na starania o zrównoważony rozwój sportu na terenie gminy Brzozów. Tym razem podkreślono sukcesy szachistów. Jedną z najważniejszych statuetek odebrała Maja Mazurek, zawodniczka UKS SP 1.

W trakcie gali nagrodzono łącznie 34 sportowców, 2 trenerów, 4 kluby i 8 sponsorów. Do rąk laureatów trafiły efektowne statuetki, dyplomy oraz nagrody pieniężne.

1

1

2

3

4

5

6

źródło: Red., UM w Brzozowie

16-02-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

dominik2018-02-16 18:35:18
0 0
orły co wysoko latają zazwyczaj nisko i boleśnie siadają
Talent2018-02-17 12:18:34
0 0
Niezbędnym czynnikiem wpływającym na odnoszenia sukcesów sportowych jest infrastruktura. Chciałem dzisiaj pobiegać na stadionie ale bieżnia nieodśnieżona. Panie Burmistrzu proszę zaktywizować pracowników MOSIRu by przygotowali obiekty do użytku. Tylu jest tam kierowników i nikt nie potrafi zarządzić żeby bieżnię odśnieżyć.
Gość2018-02-17 14:24:02
0 0
To chyba byliśmy na dwóch różnych bieżniach, bo ja biegam codziennie.
nie talent2018-02-17 18:59:29
0 0
zamiast biegać na bieżni można łopatą ją odśnieża, też sport ;)
kiwi2018-02-18 12:49:18
0 0
Może przyszedł cas na zmianę formuły przyznania nagrody, gdyż odniosłem wrażenie że ulega ona swoistej dewaluacji, gdy laureaci nie mieszczą się na scenie, a jej przyznawanie trwa całą godzinę. Wydaje się że wyłanianie laureatów na zasadzie nominowani i nagrodzony, dałoby także możliwość wyróżnienia zasłużonych ale wynagrodzenia tylko wybitnych z naszego regionu. Nie chę być źle zrozumianym - mam wielki szacunek i podziw dla młodych sportowców i ich trenerów, osiągnięcia w mniej popularnych dyscyplinach wcale nie są mniej warte, ale „Orły...” powinny budzić podziw i prestiż, a sala BDK powinna być wypełnona do ostatniego miejsca.