REKLAMA

Motorowerem wjechała w bok seata. 18-latka śmigłowcem LPR została przetransportowana do szpitala w Rzeszowie

JABŁONICA POLSKA / PODKARPACIE. Wczoraj w Jabłonicy Polskiej kierująca motorowerem wjechała w bok osobowego seata. 18-latka śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do jednego z rzeszowskich szpitali.

Jak informuje brzozowska policja do zdarzenia doszło wczoraj popołudniem. Na motorowerze marki Romet podróżowała 18-latka z powiatu krośnieńskiego, z kolei seatem kierowała 47-latka z powiatu brzozowskiego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-latka nie zachowując należytej ostrożności, wyjechała z drogi podporządkowanej i uderzyła w bok osobowego seata. Dziewczyna śmigłowcem została przewieziona do rzeszowskiego szpitala. Pozostała na oddziale chirurgii na obserwacji – informuje podkom. Anna Karaś, rzecznik prasowy brzozowskiej policji.

Jak dodaje rzecznik obie uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Czynności na miejscu wykonywali brzozowscy funkcjonariusze.

303-127747

foto: KPP Ustrzyki/archiwum

02-06-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.