REKLAMA
Strony WWW Sanok
REKLAMA

Mieszkańcy bez ogródek o ważnych dla lokalnej społeczności zadaniach. Znów głośno o przystankach w Grabownicy (FILM, ZDJĘCIA)

|

Mieszkańcy bez ogródek o ważnych dla lokalnej społeczności zadaniach. Znów głośno o przystankach w Grabownicy (FILM, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W punkcie wolne wnioski w ramach 50. sesji Rady Miejskiej w Brzozowie głos zabrali mieszkańcy gminy. Zgłosili oni wiele postulatów, w głównej mierze skupiając się na przystankach w Grabownicy, stanie nawierzchni drogi Grabownica-Górki oraz na sprawach związanych z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej. Do wygłoszonych spostrzeżeń, uwag i propozycji ustosunkowali się radni oraz burmistrzowie.

ts

12

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

O te zadania, inwestycje i działania pytali radni władze miasta. Czy skutecznie walczą o interesy mieszkańców? (FILM, ZDJĘCIA)

Wdzięczność mieszkańców Górek. Janusz Cecuła uhonorowany za zaangażowanie w budowę długo oczekiwanej drogi (FILM, ZDJĘCIA)

50. sesja Rady Miejskiej w Brzozowie przeszła do historii. Sprawozdanie burmistrza (FILM, ZDJĘCIA)

Zdjęcia z sesji

26-03-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.