REKLAMA
WUP

Lista zwycięzców konkursu ,,Bezpieczne wakacje 2017″ (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. 6 października upłynął termin składania prac plastycznych w tegorocznym konkursie „Bezpieczne Wakacje”. Komisja konkursowa zebrała się w brzozowskiej komendzie i wybrała najlepsze prace. Zwycięzcy będą reprezentować powiat brzozowski w finale, na szczeblu wojewódzkim.


Organizowany corocznie przez Policję konkurs plastyczny „Bezpieczne Wakacje” jest skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów. Ma na celu przede wszystkim kształtowanie pozytywnych zachowań i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu.

W tegorocznym konkursie udział wzięło 18 szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu brzozowskiego. Łącznie nadesłano 173 prace. Były one oceniane w trzech kategoriach wiekowych, z każdej grupy zostały wyłonione trzy zwycięskie prace.

Komisja konkursowa wyłoniła najbardziej pomysłowe, oryginalne i pracochłonne prace plastyczne. Laureatami konkursu zostali:

w kategorii 6-9 lat:

1. Filip Więcek – Zespół Szkół nr 2 w Przysietnicy

2. Tymoteusz Szpak – Zespół Szkół we Wzdowie

3. Aleksandra Marczak – Szkoła Podstawowa w Domaradzu

w kategorii 10-12 lat:

1. Paweł Kobiałka – Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej

2. Norbert Florek – Zespół Szkół we Wzdowie

3. Oliwia Brodzicka – Szkoła Podstawowa w Zmiennicy

w kategorii 13-15 lat:

1. Anna Bryniarska – Gimnazjum w Haczowie

2. Daria Burnat – Gimnazjum w Brzozowie

3. Michalina Macyk – Gimnazjum w Haczowie

Za pomysłowość i oryginalność wykonania przyznano również wyróżnienia – dla prac Rafała Kindela i Kingi Kielar z Zespołu Szkół w Orzechówce, Mateusza Krupińskiego ze Szkoły Podstawowej w Jabłonce, Marceliny Haduch ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzozowie, Amelii Kędry z Zespołu Szkół nr 2 w Humniskach oraz Jagody Pelczar z Gimnazjum w Haczowie.

Zwycięskie prace zostały przesłane do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, gdzie wezmą udział w konkursie na szczeblu wojewódzkim.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

303-144078

303-144079

303-144080

ŹRÓDŁO: KPP Brzozów

24-10-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.