REKLAMA
Strony WWW Sanok

Lech Poznań Football Academy otwiera szkółkę w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Lech Poznań Football Academy (LPFA) to sieć szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia będą  prowadzone dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. Nasza baza dydaktyczna w Brzozowie  składa się z boiska trawiastego przy stadionie Brzozowia oraz dużej hali sportowej w okresie zimowym. Szkółka Lech Poznań football Academy bedzie działać przy  wsparciu miasta i gminy Brzozów na czele z Panem Burmistrzem oraz Klubem sportowym Brzozowia i Miejskim Osrodkiem sportu i rekreacji.

LPFA oddział w Brzozów bedzie prowadzony we współpracy z poznańskim klubem. W założeniu najlepsi zawodnicy LPFA trafiają do rozpoczynającej szkolenie od szóstego roku życia Akademii Lecha Poznań.

Trzon kadry trenerskiej w Brzozowie stanowić będą  trenerzy po AWF-ie z licencją UEFA B. Takie działanie zapewnia prawidłową realizację planów treningowych oraz bezpośredni nadzór nad zawodnikami. Sympatyczni i sumienni trenerzy mogą dokładnie określić potencjał dziecka i szybko zidentyfikować jego talent. Dzieci po każdym treningu są nagradzane naklejkami, które zbierają na plansze motywacyjną, tak by po jej zapełnieniu mogli uroczyście otrzymać puchar wzorowego piłkarza LPFA.

Treningi dzieci będą się odbywały w wtorki i czwartki od godziny 16:30

Zapraszamy na dwa pierwsze treningi bezpłatne podczas których rodzic oraz dziecko ma możliwość sprawdzenia naszej Akademii
Koszt miesięczny to 109 zł w przypadku jednego dziecka, drugie dziecko to 79 zł
LPFA w Brzozowie zapewnia darmowe bilety na mecze dla dzieci i  50% zniżką dla ich rodziców i opiekunów spotkania z zawodnikami pierwszego zespołu Lecha, eskorty na meczach Ekstraklasy czy wspólne kibicowanie na trybunie rodzinnej. I tym sposobem będziemy mieli okazję przeżyć przygodę z Lechem Poznań na swoim pierwszym wyjeździe do Poznania jeszcze w tym roku .
 
Zapraszamy dzieci z Brzozowa i okolic na treningi.
Kontakt do managera: Dawid Gorzelany
Tel. 500-303-311
Więcej informacji i zapisy: https://www.lpfa.pl/

BRZOZOW PRZOD-1

brzozow tyl-1

Loga1

10-08-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Brawo2018-08-10 15:45:10
0 0
Kapitalne działanie
Znawca2018-08-10 15:48:47
0 0
Filie szkółek piłkarskich znanych klubów i akademii piłkarskich nie mają nic wspólnego ze szkoleniem dzieci. To są marketingowe podmioty gospodarcze służące zarabianiu pieniędzy. Jest jedna szkółka piłkarska w Brzozowie, która ma już wypracowane pewne standardy, zna tradycje miasta jest partnerem innej szkółki piłkarskiej. Szkoda, że klub Brzozovia nie potrafi współpracować i korzystać z pracy innych. Nawet jak Real Madryt założy filię w Brzozowie to przy braku współpracy miasto powiatowe będzie mieć drużynę seniorów w "A" klasie.
Do znawcy2018-08-10 16:27:04
0 0
A co, boisz się konkurencji?? Która to szkółka ma takie standardy ?? Z tego co wiem to są 2 szkółki płatna i bezpłatna. A Ty z której jesteś?
Znawca2018-08-10 21:56:20
0 0
Szkolenie jakie jest w naszym kraju to każdy widzi na przykładzie klubów, które grały lub grają w europejskich pucharach, więc konkurencji się nie boję. Nawet nie mając uprawnień trenerskich lepiej bym sobie poradził. Prawda jest taka, że władze Brzozowa zatrudniają na MOSIRze ludzi z totalnym brakiem kompetencji, którzy nie potrafią zająć się dziećmi i młodzieżą. Sami nie potrafią nic zrobić- gdyż nie mają pomysłów, więc angażują podmioty zewnętrzne. Jak to się mówi "Jaki Pan taki kram"
Pytanie2018-08-10 22:21:38
0 0
A tych profesjonalnych trenerów to skąd wezmą? Czy to będę byli zawodnicy Brzozovii?
kibic2018-08-11 21:05:06
0 0
W końcu koniec bylejakosci .Orzelki Brzozów istnieją około 7 lat ja się pytam kogo wyszkolili? A np szkółka w Bazanowce czy w Grabowce ma się czym chwalić! Ale jak trener prowadzi kilka zespołów i kilka sekcji to jakości nigdy nie będzie tak mówił wspaniały piłkarz Włodek Lubanski.
Rysiek2018-08-12 11:59:49
0 0
W końcu jakaś konkurencja dla orzelkow. Bo przez 7 lat trenują i jeszcze nikt z nich się nie wybił. Potem trafiają do Brzozovii i nie mając żadnego pojęcia o piłce i brakuje im podstawowych umiejętności bo liczy się pasją praca marzenia. Ale jak ma być dobrze jak Jakub prowadzi dzieciakom treningi z kartki - zostając za to kasę s MOSiR
Fan2018-08-12 12:37:43
0 0
Najlepszych piłkarzy w gminie Brzozów to mają w Przysietnicy. Tam nie potrzeba szkółek i jakoś chłopaki się wybijają. Brać przykład od worów i współpracować, a nie marnować publiczne pieniądze na MOSIRze.
KKS2018-09-03 19:11:22
0 0
Szkółki nie szkółki a Brzozovia męczy się w A klasie... Miasto powiatowe, stadion jak z 3 ligi a tu Przysietnica wiocha klase wyżej. Grabownica na tym samym poziomie co Brzozów, Zmiennica malutka wiocha tak samo. No piłki to tu nie ma w tym mieście.
fan piłki2018-10-30 14:07:41
0 0
Te wszystkie szkółki to tylko dojenie kasy z rodziców nic więcej. Kto,s sobie wymyślił niezły biznes.Rodzice podpisują durne umowy,cała odpowiedzialność spada na rodzica ha ha,mało tego szkółki odcinają się całkowicie od wypadków na treningu itp. W każdej miejscowości szkółka.3/4 trenerów to jeden wielki dramat ludzie z przypadku i łapanki.Nie chce wymieniać z nazwiska. Niektórzy nawet nigdy nie grali w piłkę.Trening z dziećmi to przede wszystkim zabawa i dokładny pokaz ćwiczenia ,jak to ma pokazać facet który nigdy w piłkę nie kopał. Jedyny plus tego wszystkiego to to,że się te dzieci od komputera odciągnie.